EllaNela

Online čtení pro moderní ženy

Horoskopy pro všechna znamení na rok 2020

 

Slibuji vám, že se všichni můžeme těšit na skvělý nový rok. Rok 2020  totiž bude výjimečný pro všechna znamení, protože je rokem předělovým. Je to silný rok plný velkých změn k lepšímu životu. Podle tradiční astrologie končí jeden dvacetiletý cyklus a nový začíná.

Beran

Milí beránci, přestože vás vaše tvrdohlavost mnohdy přivádí ke krachům, poradit si nenecháte a vše víte nejlépe, tak nyní je tato vlastnost pro vás obrovskou výhodou. Díky své tvrdohlavosti se nenecháte odradit neúspěchy z roku 2019 a i přes „dobré“rady přátel budete vytrvale pokračovat dál na svém projektu, kterému věříte. Vaše neochvějná houževnatost vám přinese skutečné bohatství a úspěch.

Již od ledna vás čekají nové začátky, a to jak v oblasti vztahů, práce, tak i peněz.

Na počátku roku bude potřeba učinit velká rozhodnutí, která se mohou týkat změny životního stylu, zaměstnání či dokonce stěhování. Vaše skvělá intuice vás vždycky dobře povede a vaše rozhodnutí budou pokaždé správná.

Od začátku roku se k vám pohrnou peníze a to díky vaší šikovnosti i díky štěstí. Můžete se těšit nejenom na své poctivě vydělané peníze, ale i na velkou finanční injekci z nečekaného zdroje (dědictví, výhra v loterii, velkorysý dar a tak dále). Konečně si budete moci zařídit život přesně takový, jaký ho opravdu budete milovat.

Jaro se beranům obzvláště vyvede, neboť se ponese v duchu velké lásky a zamilovanosti. Tohle jaro si fakt užijete se vším, co přináší láska do života.

Býk

Na začátku roku mohou přijít deprese kvůli vztahu, jež se nevyvíjí tak, jak si přejete. Pokud překlenete svoji i partnerovu zatvrzelost a promluvíte si, zažijete nový začátek a je pravděpodobné, že se navrátíte ke všemu krásnému, co jste prožívali v minulosti. Partner vám bude dávat najevo svou lásku, zamilovanost a váš vztah se posune směrem, kterým si přejte.

Během roku můžete častěji pociťovat neklid a je možné, že vás bude ve větší míře bolet hlava, ale to bude způsobeno větší citlivostí na některé životní změny. Jak je známo, býci nemají změny příliš v lásce.  Pokud si hned po Silvestrovských oslavách ohlídáte příjem důležitých minerálů a vitamínů, obzvláště hořčíku a B-komplexu, máte velkou pravděpodobnost, že se nepříjemným pocitům zcela vyhnete.

O peníze nemusíte mít na začátku roku vůbec žádné starosti, naopak budou k vám proudit v hojné míře a budete jich mít opravdu dostatek. Díky pověstnému talentu ohledně hospodaření s penězi vás nerozhodí ani nepříjemnost v podobě větších nečekaných výdajů.

Blíženec

Už od začátku roku vás čeká moře práce, kdy častokrát nebudete vědět, co máte udělat dřív. Díky svým geniálním organizačním schopnostem se však se situací brzy vyrovnáte a přestože se na vás práce pohrne ze všech stran, budete z ní mít radost, protože že vám přinese finanční úspěch a profesní naplnění.

Na jaře budete hodně cestovat a peníze k vám budou proudit, jak mají a jak potřebujete. Využijte toho a určitě si dejte něco bokem, protože na závěr roku 2020 vás čekají větší nečekané výdaje, tak ať jste v klidu a pohodě.

Blíženci mají obecně rádi klídeček a pohodičku, což bohužel dost často vede k tomu, že rádi papají a málo se hýbají. Udržet si figuru a kondičku stojí více přemáhání.

Z důvodu několikaletého nedostatečného pohybu budou mít Blíženci nad 50 častější potíže s pohybovým aparátem, které se hlásily již delší dobu. Pokud je tentokráte vyslyšíte a začnete s opatrným cvičením a fyzioterapiemi, máte slušné šance tyto obtíže zdárně překonat.

Rak

Na začátku roku budete mít dostatek sil, abyste zvládla vyřešit všechny potíže a problémy. Díky tomu celkem hladce překonáte všechny nepříjemnosti.

S penězi budete na začátku nového roku urputně bojovat, na chvíli si budete muset opravdu utáhnout opasek o novou dírku, ale zvládnete to, protože na jaře vás čeká bohatý příliv peněz.

Dokážete překonat překážky, především ty s partnerem, a to je jedna z nejdůležitějších věcí. Nebudete žít v iluzi, ale v realitě, a to vám přinese hojnost všeho, co si přejete.

Lev

Byla jste královnou silvestrovských oslav a královnou budete i v roce 2020. Štěstěna vás zasype zlatem i slávou. Váš úspěch bude ve všech směrech velkolepý.Lvice jsou velkorysé a rády utrácejí. Přestože se vám bude v novém roce velice dařit a peníze se k vám pohrnou, podržte svoji velkorysost na uzdě a pořiďte si konečně něco opravdu zásadního a stabilního. Tento rok je pro vás jako stvořený pro pořízení nového auta nebo dokonce domu. Nenechte tedy své peníze rozkutálet za malichernosti.

Další znamení >>

Reklama

Redakce • 10.12.2019


Previous Post

Next Post