Horoskop na rok 2021 pro ženy narozené ve znamení Kozoroha

Trpělivost přináší růže, tohle však pověstně netrpělivý kozoroh nechápe. Chce mít vše hned. Ovšem tento rok se to bude muset naučit. Ve všech aspektech života se bude letos vyžadovat notná dávka trpělivosti. Týká se to partnerského vztahu, rodiny, peněz i zdraví. Nebude to pro vás vůbec jednoduché, ale věřte, vyplatí se vám to.

V lásce buďte obzvláště trpělivé, nesnažte se nic uspěchat a netlačte na pilu. Zadané ženy ve znamení kozoroha budou mít předělové období v červnu. To se rozhodně, zda vztah vydrží či ne. Opravdu si dejte pozor, pokud vám na partnerovi záleží, ohlídejte se. To že máte zrovna chuť se náramně bavit a partner ne, neznamená konec světa. Nic v tom nehledejte a vyčkejte si na chvíli, kdy budete oba naladěni na stejnou věc.

Nezadané ženy v kozorohu mohou být jako utržené z řetězu. To bývá pro mužskou populaci velmi lákavé. Oheň a šarm jsou ďábelská kombinace, které žádný muž neodolá, ale i tady platí, buďte trpělivá, protože než přijde ten pravý, budete muset chvíli počkat. Léto bude ještě ve znamení hledání, ale podzim už vás usadí do vztahu.

Kozoroh je celkem nerozbitné znamení a týká se to žen i mužů. Nic vás nemůže porazit, ani smrtelná rýma.

Vydělat peníze je pro kozoroha hračka, a to platí i letos. Zkuste popřemýšlet nad nějakou zajímavou investicí, ideálně do nemovitosti. A nezapomeňte na charitu.

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.