Hodná holka versus potvora

Mnoho moudrých žen se domnívá, že si svého vyvoleného udrží oddaností a skromností, ale je to skutečně tak? Bohužel se najde dost velký počet mužů, kteří berou pracovitou, skromnou a oddanou  ženu jako samozřejmost. Nezřídka se stává, že jakmile se v jejich zorném poli objeví žena, která jim nabídne dobrodružství, vzrušení a nejistotu, zapomenou nejenom na domácí teplou večeři, ale i na svoji oddanost k ženě, která ji pro něj s láskou připravila.

Na světě je spousta žen, které opustil manžel, přítel nebo milenec. Proč mě opustil? Ptají se samy sebe i svých nejlepších kamarádek. Byl mi nevěrný, ale já jsem mu odpustila. Proč tedy odešel? Proč se mnou už nechce být.

Nevěra je jedním z nejčastějších důvodů rozchodu, či dokonce rozvodu. Málokterá žena nevěru jen tak lehce rozdýchá, nicméně je jich spousta, která manželovu, či milencovu nevěru v zájmu zachování vztahu, prostě přejde.

Jak je tedy možné, že i přesto všechno partner ženu opustí? Možnou odpovědí je, že daný vztah již neměl valnou budoucnost a partner se po provalené nevěře rozkolébal k odchodu, o kterém již delší dobu v duchu uvažoval. Jeho city mohly ochladnout a on zatoužil po něčem jiném. Po jiném životě s jinou ženou.

Nezřídka touto jinou ženou právě bývá nějaká šťavnatá potvora, která do jeho života vnese chybějící jiskru. Toto se mužům prostě stává. Mají seriózní vztah, dlouholeté fungující manželství, hodnou ženu, zdravé děti, a přesto jim to ke štěstí nemusí stačit. Proč se to děje? Proč muži milují potvory tak, že kvůli nim opouští i své manželky?

Spousta žen si myslí: „Můj muž by se nikdy s „takovou ženskou“ nezapletl.“ Možná mají tyto ženy štěstí na muže, který si cení jejich kvalit a v žádném případě nikdy nezatouží po jiné.

Avšak příliš často se stává, že po letech šťastného partnerství mnohá žena zjistí mužovu nevěru, a co hůře, je jí nevěrný právě s nějakou pikantní potvorou.

Co je na těch potvorách tak lákavého? >> 

Proč muži chtějí potvory? >>

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.