EllaNela

Online čtení pro moderní ženy

Hodná holka versus potvora

Mnoho žen si myslí, že svého vyvoleného udrží oddaností a skromností, jenomže tak to není. Mnoho mužů bere pracovitou, skromnou a oddanou  ženu jako samozřejmost. Nezřídka se stává, že jakmile se v jejich zorném poli objeví žena, která jim nabídne dobrodružství, vzrušení a nejistotu, zapomenou nejenom na domácí teplou večeři, ale i na svoji oddanost k ženě, která ji pro něj s láskou připravila.

Na světě je spousta žen, které opustil manžel, přítel nebo milenec. Proč mě opustil? Ptají se samy sebe i svých nejlepších kamarádek. Byl mi nevěrný, ale já jsem mu odpustila. Proč tedy odešel? Proč se mnou už nechce být.

Nevěra je jedním z nejčastějších důvodů rozchodu, či dokonce rozvodu. Málokterá žena nevěru jen tak lehce rozdýchá, nicméně je jich spousta, která manželovu, či milencovu nevěru v zájmu zachování vztahu, prostě přejde.

Jak je tedy možné, že i přesto všechno partner ženu opustí? Možnou odpovědí je, že daný vztah již neměl valnou budoucnost a partner se po provalené nevěře rozkolébal k odchodu, o kterém již delší dobu v duchu uvažoval. Jeho city mohly ochladnout a on zatoužil po něčem jiném. Po jiném životě s jinou ženou.

Nezřídka touto jinou ženou právě bývá nějaká šťavnatá potvora, která do jeho života vnese chybějící jiskru. Toto se mužům prostě stává. Mají seriózní vztah, dlouholeté fungující manželství, hodnou ženu, zdravé děti, a přesto jim to ke štěstí nemusí stačit. Proč se to děje? Proč muži milují potvory tak, že kvůli nim opouští i své manželky?

Spousta žen si do poslední chvíle říká: „ Můj partner takový není. Potvory jsou ubohé, nikdy bych nechtěla klesnout na jejich úroveň.“ Možná mají tyto ženy štěstí na muže, který si cení jejich kvalit a v žádném případě nikdy nezatouží po jiné.

Mnohem častěji se stává, že žena, která soudila potvory a byla přesvědčená, že její muž by se s potvorou nikdy nezapletl, zjistí, že je jí manžel nevěrný a co hůře, je jí nevěrný právě s potvorou.

Taková žena si pak svému okolí stěžuje: „ Co já jsem pro něj všechno dělala?“ Přesto její snaha udělat mu pomyšlení zřejmě nepřebila jeho chuť zaplést se s jinou ženou.

Hodné holky se kvůli potvorám sice trápí, nenávidí je, ale ve skutečnosti by chtěly být stejné jako ony.

Každá hodná holka se zlomeným srdcem si minimálně jednou v životě přeje, stát se mrchou :).

Co dělat, když už nechcete být hodná holčička?
Prý mě miluje, proč mě tedy neustále zraňuje?
Spalovač tuků může být dobrý sluha, ale také zlý pán!

 

smrdí vám byt

holka k ničemu I část opraven

terf1

 

 

 

Reklama

Redakce • 1.10.2019


Previous Post

Next Post