Proč muži chtějí potvory?


Potvora umí udělat ohromující dojem. Všude a vždy. Není v tom nic jiného, než že se dokáže skvěle prodat. Umí být sobecká. Jednoduše zvládá říkat „ne“, a nenechá se vmanipulovat do něčeho, do čeho se jí nechce. Protože dělá jen to co chce, nemusí se přetvařovat a je šťastná. A je to na ní vidět.

V muži probouzí snažení. S tím souvisí i to, že rozhodně není skromná. Mužům se líbí náročné ženy, a i když doma by měli raději skromnou holku do nepohody, mnozí se prostě takové svůdnici neubrání.

Zatímco mnohé ženy trpí rozličnými komplexy z toho jak vypadají a neustále o sobě pochybují, potvora něco takového vůbec nezná. Nemá to zapotřebí. Moc dobře ví, že když má například nádherná prsa, nepotřebuje se trápit se tím, že nemá superdlouhé nohy. Vždycky na sobě najde něco, co může dát na odiv. A to něco pak prodá s velkou parádou.

Proč nebýt hodná holka               

Hodné holky to v dnešním světě nemají s muži vůbec jednoduché. Málokdy se dočkají vděku a to i přesto, že svého miláčka chovají jako v bavlnce. Perou mu oblečení, párují ponožky, žehlí košile, denně vyváří, a to vše pro jeho maximální spokojenost. Zpočátku to funguje skvěle, ale časem zjišťují že i kdyby se rozkrájely na kostičky, stejně pro NĚJ, nebudou dost dobré. V očích partnera mají sice vysokou užitkovou hodnotu, ale jako objekt lásky a vášně jsou téměř mimo hru. To logicky nemůže žádnou ženu uspokojovat. Jsou smutné, nešťastné a hledají viníky. Nutně pak dochází k tomu, že neustále svůj vztah řeší v hlavě i s okolím, a tím si ještě více zadělávají na velké trápení. Většinou jim stejně nezbude nic jiného než se s tím smířit. Problém však je, že se velice často dočkají zrady v podobě nevěry a odchodu partnera za nějakou ‚potvorou‘. Takových hodných holek chodí po světě spousty. Trápí se a závidí všem těm potvorám, které se mají skvěle.

Hledání vlastní krásy

Naše ženské křehounké hlavinky jsou prošpikovány neustálými pochybnostmi o vlastním těle. Často ho dokonce shledáváme nepěkným, ba dokonce ošklivým. Nejenom, že si tím zbytečně ubližujeme, ale většinou to dokonce děláme neprávem. Pojďme tedy říci svému tělu, že je pěkné a že ho máme rády. Pojďme spolu najít svoji krásu a ukázat sobě i ostatním.

Postavte se prosím k zrcadlu, tak aby jste se viděla celá a zaměřte se na všechno co je na vás pěkné. Zahoďte letité mindráky ze všeho co vás na sobě štve a raději se pokochejte pohledem na vše co máte k chlubení. Prozkoumejte se okem chlapa, nikoli ženy. Ženy mají  totiž úplně jiné představy o ženské kráse. Vezměte prosím na vědomí, že mnoho mužů obdivuje bujnější tvary, a že trend štíhlounkých modelek patří spíše do časopisů. Muži milují ženskost, nikoli dokonalost.

Udělejte si seznam všeho pěkného, co na sobě dokážete najít, protože určitě budete velice příjemně překvapená. Díky tomuto auditu zjistíte, že je na vás spousta úžasných věcí, které jste si před tím vůbec neuvědomovala. Bylo to tím, že jste se zbytečně zaměřovala na své nedostatky.  Vše co  máte, mějte ráda a naučte se to dávat najevo. Ať každý muž na první pohled vidí, že své tělo zbožňujete a že ho umíte hrdě nosit. To potvory totiž dělají. Milují se.

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.