EllaNela

Online čtení pro moderní ženy

Proč muži chtějí potvory?


Potvora umí udělat ohromující dojem. Všude a vždy. Není v tom nic jiného, než že se dokáže skvěle prodat. Umí být sobecká. Jednoduše zvládá říkat „ne“, a nenechá se vmanipulovat do něčeho, do čeho se jí nechce. Protože dělá jen to co chce, nemusí se přetvařovat a je šťastná. A je to na ní vidět.

Ve vztahu k muži je vášnivá, ale ne oddaná. Je mu skvělou společnicí, nikoli však pomocnicí. Čím méně toho pro něj udělá, tím lépe. Dosáhne toho, že si její partner váží čehokoli, co udělá.

V muži probouzí snažení. S tím souvisí i to, že rozhodně není skromná. Vybere li muž, ať již z nevědomosti, či z úsporných důvodů, nevhodnou restauraci, kde se jí vůbec nelíbí, sdělí mu to.


Příručka - 2 roh

V této eKnížce najdete návod jak se stát zbožňovanou potvorou a také se začtete do příběhů ze života potvor i hodných holčiček.

Pokud ne, pak toho držgrešlu okamžitě propustí. Většina mužů však s radostí vyhoví, přičemž jim v duchu utkví, že příště musí pečlivěji vybírat kam ji vzít, neboť to není žádná skromná dívenka, kterých je kolem miliony. Tahle je pěkně náročná. Mužům se  líbí náročné ženy. Jenom skrblíci se jim vyhýbají. S tím souvisí i to, že potvory se vyhýbají skrblíkům.

Zatímco mnohé ženy trpí rozličnými komplexy z toho jak vypadají a neustále o sobě pochybují, potvora něco takového vůbec nezná. Nemá to zapotřebí. Moc dobře ví, že když má například nádherná prsa, nepotřebuje se trápit se tím, že nemá superdlouhé nohy. Vždycky na sobě najde něco, co může dát na odiv. A to něco pak prodá s velkou parádou. Vy všechny, které teď čtete tyto řádky, se to  naučíte také.

Proč nebýt hodnou holkou              

Hodné holky to v dnešním světě nemají s muži vůbec jednoduché. Ve vztahu bývají málokdy  šťastné a to i přesto, že svého miláčka chovají jako v bavlnce. Perou mu oblečení, párují ponožky, žehlí košile, denně vyváří, a to vše pro jeho maximální spokojenost. Zpočátku to funguje skvěle, ale časem zjišťují že i kdyby se rozkrájely na kostičky, stejně pro NĚJ, nebudou dost dobré. V očích partnera mají sice vysokou užitkovou hodnotu, ale jako objekt lásky a vášně jsou téměř mimo hru.  To logicky nemůže žádnou ženu uspokojovat. Jsou smutné, nešťastné a hledají viníky. Nutně pak dochází k tomu, že neustále svůj vztah řeší v hlavě i s okolím, a tím si ještě více zadělávají na velké trápení. Většinou jim stejně nezbude nic jiného než li se s tím smířit. Problém však je, že se velice často dočkají zrady v podobě nevěry a odchodu partnera za nějakou ‚potvorou‘. Takových hodných holek chodí po světě spousty. Trápí se a závidí všem těm potvorám, které se mají skvěle.

Váš první krok – vezměte laskavě na vědomí, že první dojem je opravdu  důležitý

Vzhled je pochopitelně první, čeho si muž všimne, to je naprosto neoddiskutovatelné. Když vás zaregistruje, stanou se dvě věci. Buď ho natolik zaujmete, že se pohledem vrátí zpět, nebo nikoliv a potom vás přehlédne. Pokud tedy chcete, aby svůj pohled opětoval, musíte jeho očím nabídnout to, co jim bude lahodit. Ženský půvab. Upravené, zdravím zářící vlasy, vkusně nalíčenou tvář a oblečení, které vám lichotí. Musí být patrné na první pohled, že jste žena. Když se ozdobíte milým úsměvem, oči od vás neodlepí.

Hledání vlastní krásy

Naše ženské křehounké hlavinky jsou prošpikovány neustálými pochybnostmi o vlastním těle. Často ho dokonce shledáváme nepěkným, ba dokonce ošklivým. Nejenom, že si tím zbytečně ubližujeme, ale většinou to dokonce děláme neprávem. Pojďme tedy říci svému tělu, že je pěkné a že ho máme rády. Pojďme spolu najít svoji krásu a ukázat sobě i ostatním.

Postavte se prosím k zrcadlu, tak aby jste se viděla celá a zaměřte se na všechno co je na vás pěkné. Zahoďte letité mindráky ze všeho co vás na sobě štve a raději se pokochejte pohledem na vše co máte k chlubení. Prozkoumejte se okem chlapa, nikoli ženy. Ženy mají  totiž úplně jiné představy o ženské kráse. Vezměte prosím na vědomí, že mnoho mužů obdivuje bujnější tvary, a že trend štíhlounkých modelek patří spíše do časopisů. Muži milují ženskost, nikoli dokonalost.

Proč muži chtějí potvory? Začtěte se do knihy, která vám pomůže najít a zkrotit pana božského. Tento bestseler od spisovatelky Laury Janáčkové prostě musíte mít 🙂

Udělejte si seznam všeho pěkného, co na sobě dokážete najít, protože určitě budete velice příjemně překvapená. Díky tomuto auditu zjistíte, že je na vás spousta úžasných věcí, které jste si před tím vůbec neuvědomovala. Bylo to tím, že jste se zbytečně zaměřovala na své nedostatky.  Vše co  máte, mějte ráda a naučte se to dávat najevo. Ať každý muž na první pohled vidí, že své tělo zbožňujete a že ho umíte hrdě nosit. To potvory totiž dělají. Milují se.

araganový olej bílé pole banner

kuchyňská

holka k ničemu I část opraven

 

girl-2353513_1920

 

 

 

Reklama

Redakce • 5.11.2019


Previous Post

Next Post