Komfortní chaty v Terchové na letní dovolenou

Zažijte hezkou a pestrou dovolenou 2020 v Resortu Uhorčík v Těrchové. V tomto resortu se nacházejí tři komfortní chaty k pronájmu Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Udělejte letos změnu a vyzkoušejte dovolenou na chatě. Ani dovolená s dětmi vás u nás nezklame. Velký rekreační prostor u chaty se zahradou a dětským hřištěm je jako stvořený na vaše letní aktivity. Stačí vyběhnout před chatu a hned jste v krásné přírodě Národního parku Malá Fatra.

V chatách vás čeká veškeré potřebné vybavení pro skvělou dovolenou. Výbava chat zahrnuje kompletně vybavenou kuchyňku, společenskou místnost, wc a koupelnu v každém pokoji, bezplatné neomezené wifi a kvalitní wellness s velkou masážní vířivou vanou. Společenská místnost v přízemí slouží zároveň i jako jídelna. Vaše dovolená 2020 na Slovensku bude ve znamení místních specialit. Vybrat si můžete stravování formou snídaně, polopenze nebo plné penze. Na přání vám připravíme speciální stravu – vegetariánskou nebo bezlepkovou. Kdo má rád maso, jistě ho potěší možnost objednat si například pečené prasátko. Při každé chatě se nachází zastřešený altán s krbem na grilování nebo vaření guláše. Díky zastřešení vás nepřekvapí ani počasí – vařit nebo grilovat zde můžete v každém počasí.

Naše chaty v Terchové a jejich lokalita v Malé Fatře na severu Slovenska vás na dovolené 2019 určitě nezklame. V nabídce je také mnoho možností tipů na výlety, stačí si jen vybrat, podle toho zda preferujete například turistiku, poznávací výlety, koupání nebo cyklistiku.