Krabičková dieta – krabičky pro vaše zdraví

Ne každá dieta a rada jak zhubnout je zrovna ta nejlepší. Pokud váháte, nechte si poradit,  krabičková dieta přesně pro vás bude připravena podle vašich potřeb.

Není nic horšího než hladovění a týrání se různými dietami s jojo efektem. Zvolte jednoduchý režim krabičkového stravování, nemusíte počítat sacharidy, bílkoviny, tuky, vitamíny, minerály nebo vlákniny. Denně budete mít k dispozici 5 jídel v podání snídaně, přesnídávky, oběda, svačiny a také večeře. Dostatečně vyvážená strava, která není zátěží pro váš organismus.

Redukce tuků v těle pomocí krabičkové diety

Většinou to bývá právě krabičková strava, která vám omezí zbytečný přísun tuku. Výhodou jídelníčku je i cenová dostupnost, ale i ušetřený čas s nakupování surovin a následnou přípravou jídla. Krabičková dieta zajistí, že váš výdej energie dostatečně převyšuje příjem.

Pravidelnost stravování, základ úspěchu

Krabičková dieta vám také zajistí, že dodržujete správný časový odstup mezi jídlem a také správnou porci. Pokud totiž necháte své tělo dlouho hladovět, pak si začne tvořit potřebné tukové zásoby, aby mělo z čeho brát, a nezmění to ani jedna nebo dvě velké porce během dne. Pravidelnou stravou zajistíte stálý příjem.

Ekologické krabičky šetří přírodu

Krabičková dieta je na velkém vzestupu a s tím je spojené i značné množství uživatelů, proto začínáme společně myslet i na ochranu životního prostředí. Ekologické krabičky jsou vyráběny například z cukrové třtiny nebo je možné využít i krabičky z ekologického plastu.

Zastavte se u nás osobně, nebo přivezeme k vám

Pokud bydlíte v Brně a rozhodli jste se pro krabičkou dietu, pak můžete využít nabídky a nechat si stravu přivézt po celém Brně zcela zdarma až k vám domů nebo do zaměstnání. Rozvozy bývají pravidelné vždy na dva dny dopředu. Kromě rozvozu v neděli, kdy vám bude dopravena strava pouze na pondělí. Rozvozy probíhají ve večerních hodinách, kdy jsou převážně všichni již doma z práce a není tak problém s odběrem. Stravu si můžete, také sami osobně vyzvednou v Modřicích. A to buď vždy na den dopředu, nebo v daný čas i na ten stejný den.