Nocleh v Praze? Dostupné služby pro všechny

Jezdíte do Prahy za prací nebo za studiem? Nevyšli na vás koleje nebo se vám nechce platit za předražené hotely? Využijte jedinečné nabídky apartmánového ubytování v rezidenci Topolová. Budete doslova překvapeni, jak se dá v Praze bydlet komfortně a levně.

Apartmány v Praze jsou určeny všem, kteří mají rádi čisto, teplo, soukromí a pohodlí. Apartmány jsou mezistupněm mezi hotelem a penzionem, proto plně uspokojí obchodní cestující i studenty. Apartmán se nachází v objektu, který garantuje bezpečí svých hostů, na něž dohlíží bezpečnostní agentura. Hosté mohou v okolí objektu bezplatně zaparkovat a využít na dosah vzdálené veškeré občanské vybavenosti.

Rozdíl mezi apartmánem a penzionem?

Apartmány jsou vybaveny dvoulůžkovou postelí, nočními stolky, jídelním stolem, dvěma židlemi, komodou a šatní skříní. Hostům je k dispozici kuchyňská linka (vybavena veškerým nádobím), chladnička, rychlovarná konvice i varná dvouplotýnka. Jedna noc v tomto typu zařízení vyjde na necelých devět set na osobu.

Pokud patříte mezi ty, kteří Prahu navštíví jen na otočku, nepotrpí si na nadstandard a potřebuje se jen vyspat a pak razit do víru velkoměsta, nejlépe se ubytuje v penzionu Praha. Ubytování penzionového typu se rovněž nachází, stejně jako výše uvedené apartmány, v rezidenci Topolová.

Jedno-, dvou a třílůžkové pokoje jsou řešeny buňkovým systémem, kdy je uplatněn princip, že sociální zařízení je vždy společné pro dva pokoje. Vybavení penzionu je oproti apartmánu skromnější, ale plně vyhovuje standardním normám. K dispozici jsou postele (s úložným prostorem, včetně lůžkovin, polštářů a peřin), záclony a závěsy, šatní skříně, noční stolky, skleničky, hotelová mýdlíčka i ručníky. V koupelně je sprchový kout a umyvadlo.

Ubytovací služby nejsou spojeny se stravováním. Nicméně přímo v objektu rezidence je restaurace. Rezidence Topolová je multifunkční ubytovací zařízení, které nabízí různé kategorie bydlení podle nároků na vybavení pokoje a cenu. Rezidence je vyhledávaným cílem hostů i proto, že je logisticky dostupná. K zastávce metra Skalka je to odsud 5 minut a cesta o centra města se dá pomocí MHD realizovat do 20 minut.