EllaNela

Online čtení pro moderní ženy

Můj dnešní oběd, aneb jak je snadné jíst Raw vegan

Moje dnešní inspirace se bude „normálním strávníkům“ zdát možná chycená za pačesy, vždyť komu by stačilo dát si k obědu jedno avokádo s limetkou? Jste zvyklí se pořádně nadlábnout a taky přece nejste žádný býložravec, že jo? Jenomže tento oběd vás nejenom zasytí, ale i chuťově uspokojí.

mia


Navíc se po něm budete nádherně cítit. Žádné vyvalování se na gauči a funění s plným pupkem. Budete nasyceni a přesto naprosto freš a připraveni k jakékoli akci. Nebudete se dvě hodiny po obědě cítit, jako byste měli v břiše kámen. Naopak. Tento famózní obídek vás nastartuje.

Milujete značky Tramontana, Silvian, Cache Cache, Yes! Miss, Mango a Steilmann? Užijte si báječné nakupování v outlet obchodu MiaviModa.cz

Bojíte se, že vás začne za chvíli zase honit hlad? Já jsem si k svačince připravila čtvrtku melouna a na předvečerní sváču mám rajčata s kešu sýrem. Kdo chce baštit vitariánsky a shazovat u toho kila, měl by mít stále po ruce zásoby ovoce a zeleniny a jíst vždy ještě dříve, než přijde hlad nebo nedejbóže mlsné chutě. Pak už je to brnkačka, věřte mi.

Článek o vitariánství, který vás bude jistě zajímat si můžete přečíst zde

Redakce • 25.9.2019


Previous Post

Next Post