Horoskop na rok 2021 pro ženy narozené ve znamení Blíženec

Už od začátku roku vás čeká moře práce, kdy častokrát nebudete vědět, co máte udělat dřív. Díky svým geniálním organizačním schopnostem se však se situací brzy vyrovnáte a přestože se na vás práce pohrne ze všech stran, budete z ní mít radost, protože že vám přinese finanční úspěch a profesní naplnění.

Na konci roku budete hodně cestovat a peníze k vám budou proudit, jak mají a jak potřebujete. Využijte toho a určitě si dejte něco bokem, protože na závěr roku 2021 vás čekají větší nečekané výdaje, tak ať jste v klidu a pohodě.

Blíženci mají obecně rádi klídeček a pohodičku, což bohužel dost často vede k tomu, že rádi papají a málo se hýbají. Udržet si figuru a dobrou kondici stojí více přemáhání.

Z důvodu několikaletého nedostatečného pohybu budou mít Blíženci nad 50 častější potíže s pohybovým aparátem, které se hlásily již delší dobu. Pokud je tentokráte vyslyšíte a začnete s opatrným cvičením a fyzioterapiemi, máte slušné šance tyto obtíže zdárně překonat.

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.