Horoskop na rok 2021 pro ženy narozené ve znamení Vodnář

Vodnářky jsou velké pohodářky, což je super, protože nic jim nedělá vrásky a každý je má rád. Bohužel díky své dobrotivé povaze dávají lidem prostor k jejich zneužívání. Většinou si z toho nic nedělají, ale co je moc, toho je příliš. Tento rok si na vykuky dejte obzvláště pozor, budou se na vás lepit jako masařky. Dobrá zpráva je, že máte u sebe dobrého přítele, který vám dá velkou ochranu.

Zadané vodnářky budou nadále úspěšně budovat harmonický vztah, případné malé mráčky lehce odfouknou.

Volné vodnářky o sobě budou muset dát vědět světu. Je fajn, že nic neřešíte, ale pokud se nebudete snažit, vztah vás tento rok mine. Zabojujte se svojí pohodlností a vyrazte do světa. Ukažte, že je ve vás skrytá touha, předveďte své vnady a přijměte pozvání do kina, i když byste si raději doma uspořádala festival lenošení.

Peníze vodnář nikdy neřeší, buďto jsou, nebo ne. Když je jich dostatek, je i nakupovací zábava, pokud je peněženka prázdná, vodnářka nic nehrotí a užije si svůj čas s knihou nebo přáteli. Tento rok bude mít vodnářka peněz dost, pravděpodobně ji čeká dědictví nebo výhra v loterii.

Práci vodnář také nehrotí, ale teď by to chtělo zabrat, protože vám za zády dýchá ambiciózní kolega, který se klepe na vaše místo. Pokud podnikáte, pozor na konkurenci, mohla by vám vyfouknout klienty.

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.