Horoskop na rok 2021 pro ženy narozené ve znamení Býk

Na začátku roku mohou přijít deprese kvůli vztahu, jež se nevyvíjí tak, jak si přejete. Pokud překlenete svoji i partnerovu zatvrzelost a promluvíte si, zažijete nový začátek a je pravděpodobné, že se navrátíte ke všemu krásnému, co jste prožívali v minulosti. Partner vám bude dávat najevo svou lásku, zamilovanost a váš vztah se posune směrem, kterým si přejte.

Během roku můžete častěji pociťovat neklid a je možné, že vás bude ve větší míře bolet hlava, ale to bude způsobeno větší citlivostí na některé životní změny. Jak je známo, býci nemají změny příliš v lásce. Pokud si hned po Silvestrovských oslavách ohlídáte příjem důležitých minerálů a vitamínů, obzvláště hořčíku a B-komplexu, máte velkou pravděpodobnost, že se nepříjemným pocitům zcela vyhnete.

Nezadané ženy v býku, pozorně se kolem sebe rozhlédněte, neboť ve své blízkosti máte dobrého přítele, který by se mohl stát i vaším partnerem.

O peníze nemusíte mít na začátku roku vůbec žádné starosti, naopak budou k vám proudit v hojné míře a budete jich mít opravdu dostatek. Díky pověstnému talentu ohledně hospodaření s penězi vás nerozhodí ani nepříjemnost v podobě větších nečekaných výdajů.

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.