Horoskop na rok 2021 pro ženy ve znamení Váhy

Tento rok se pro vás ponese ve znamení duševní i fyzické síly. Sama nebudete chápat, kde se ta energie ve vás bere. Je to pro vás příležitost něco nového začít nebo dokončit věci, které již delší dobu odkládáte. Hlavně se vám bude dařit vyřešit všechny problémy, se kterými se potýkáte. Ať už jde například o nevyjasněný vztah s dávnou kamarádkou, rodiči nebo dokonce partnerem.

Nezadané váhy se mohou těšit na novou lásku. Bohužel to nebude tak jednoduché, jak to zní, neboť ve stejný okamžik potkáte lásky dvě a budete se muset rozhodovat, což je pro váhy obzvláště těžké. Rozhodně není od věci navštívit dobrou kartářku, která poradí.

Tento rok je jako stvořený začít zvyšovat svoji kondičku. Ovšem, nenechte se příliš strhnout a dělejte to s rozumem. Budete mít sílu bourat skály, ale neuděláte to, vaše tělo bude potřebovat čas, takže své nároky navyšujte postupně.

Přemíra energie a chuť do nových věcí však může způsobit vaši zvýšenou roztržitost, takže si pečlivě hlídejte své finance, pravděpodobnost, že vám z peněženky vyklouzne bankovka nebo dokonce kreditka je celkem vysoká.

Na druhou stranu nemějte strach, i kdybyste nějaké peníze vytrousila, vaše příjmy letos hodně porostou, bolet by vás to tedy nemělo. V práci nebo podnikání se vám bude od druhé půlky roku velice dařit.

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.