Horoskop na rok 2020 pro ženy ve znamení Váhy

Tento rok se pro vás ponese ve znamení duševní i fyzické síly. Sama nebudete chápat, kde se ta energie ve vás bere. Je to pro vás příležitost něco nového začít nebo dokončit věci, které již delší dobu odkládáte. Hlavně se vám bude dařit vyřešit všechny problémy, se kterými se potýkáte. Ať už jde například o nevyjasněný vztah s dávnou kamarádkou, rodiči nebo dokonce partnerem.

Nezadané váhy se mohou těšit na novou lásku. Bohužel to nebude tak jednoduché, jak to zní, neboť ve stejný okamžik potkáte lásky dvě a budete se muset rozhodovat, což je pro váhy obzvláště těžké. Rozhodně není od věci navštívit dobrou kartářku, která poradí.

Tento rok je jako stvořený začít zvyšovat svoji kondičku. Ovšem, nenechte se příliš strhnout a dělejte to s rozumem. Budete mít sílu bourat skály, ale neuděláte to, vaše tělo bude potřebovat čas, takže své nároky navyšujte postupně.

Přemíra energie a chuť do nových věcí však může způsobit vaši zvýšenou roztržitost, takže si pečlivě hlídejte své finance, pravděpodobnost, že vám z peněženky vyklouzne bankovka nebo dokonce kreditka je celkem vysoká.

Na druhou stranu nemějte strach, i kdybyste nějaké peníze vytrousila, vaše příjmy letos hodně porostou, bolet by vás to tedy nemělo. V práci nebo podnikání se vám bude od druhé půlky roku velice dařit.

Mrkněte se prosím na tento projekt na HitHit ↓↓↓

Právo koně na život vyprší s dnem jeho užitečnosti. Mizí láska, výběhy, krásné stáje i starostlivá péče. Pro mnohé majitele je totiž takový kůň na obtíž a nechtějí ho dále „zbytečně“ živit. Někteří se rozhodnout poslat ho rovnou na jatka a koně tak zužitkovat do poslední peny. A tak vznikla myšlenka vytvořit těm neužitečným, odkopnutým koním domov. Nejenom, že můžete pomoci i vy, ale  jsou tu připraveny i velmi lákavé odměny, tak nakoukněte, třeba to osloví i vás. Koňská oáza na HitHit >>

 

loading...