Horoskop na rok 2021 pro ženy narozené ve znamení Ryba

Vaše skromná, chápající, přející a přizpůsobivá povaha magicky přitahuje lidi kolem vás. Máte velké množství známých a někdy vám to působí problémy, protože vy každého vyslechnete, ale vás málokdo. A to vás tíží. Je na čase to změnit a začít se více stýkat s někým, kdo je schopen vás opravdu vnímat a je vám právoplatným přítelem.

Ryby ve vztahu by měly začít více myslet na sebe a nenechat se usurpovat. Začněte si užívat svůj volný čas tak byste chtěla, a to i za cenu, že bude partner naštvaný. Jinak zase zkejsnete doma u televize, tak jako každý rok.

Milé nezadané ryby, přestaňte proplouvat klidnými vodami rybníčků a vrhněte se do širého moře. Jedině tak si zajistíte nového partnera, po kterém už roky toužíte.

Ryby, jste velmi jemné a křehké, dávejte na sebe pozor po celý rok a už nyní si začněte posilovat imunitu. V zimě za to budete ráda.

Mrkněte se prosím na tento projekt na HitHit ↓↓↓

Právo koně na život vyprší s dnem jeho užitečnosti. Mizí láska, výběhy, krásné stáje i starostlivá péče. Pro mnohé majitele je totiž takový kůň na obtíž a nechtějí ho dále „zbytečně“ živit. Někteří se rozhodnout poslat ho rovnou na jatka a koně tak zužitkovat do poslední peny. A tak vznikla myšlenka vytvořit těm neužitečným, odkopnutým koním domov. Nejenom, že můžete pomoci i vy, ale  jsou tu připraveny i velmi lákavé odměny, tak nakoukněte, třeba to osloví i vás. Koňská oáza na HitHit >>

 

loading...