Horoskop na rok 2021 pro ženy ve znamení Lev

Byla jste královnou silvestrovských oslav a královnou budete i v celém roce 2021. Štěstěna vás zasype zlatem i slávou. Váš úspěch bude ve všech směrech velkolepý.

Zadané lvice, v zájmu udržení harmonického vztahu, budou muset ubrat ze svých nároků na partnera, kterému již dochází dech. Nechte mu prostor  i pro jeho záliby a vše bude zase fajn.

Lvice na lovu půjdou po stopě velké lásky a najdou muže svých snů. Ale pozor, než po něm skočíte, jděte na něj opatrně, aby se nevyplašil.

Lvice jsou velkorysé a rády utrácejí. Přestože se vám bude v novém roce velice dařit a peníze se k vám pohrnou, podržte svoji velkorysost na uzdě a pořiďte si konečně něco opravdu zásadního a stabilního. Tento rok je pro vás jako stvořený pro pořízení nového auta nebo dokonce domu. Nenechte tedy své peníze rozkutálet za malichernosti.

Mrkněte se prosím na tento projekt na HitHit ↓↓↓

Právo koně na život vyprší s dnem jeho užitečnosti. Mizí láska, výběhy, krásné stáje i starostlivá péče. Pro mnohé majitele je totiž takový kůň na obtíž a nechtějí ho dále „zbytečně“ živit. Někteří se rozhodnout poslat ho rovnou na jatka a koně tak zužitkovat do poslední peny. A tak vznikla myšlenka vytvořit těm neužitečným, odkopnutým koním domov. Nejenom, že můžete pomoci i vy, ale  jsou tu připraveny i velmi lákavé odměny, tak nakoukněte, třeba to osloví i vás. Koňská oáza na HitHit >>

 

loading...