Horoskop na rok 2021 pro ženy ve znamení Střelce

Vizionářství, idealismus a touha po neustálém dobrodružství, které jsou pro toto znamení tak typické, budou muset tento rok ustoupit do ústraní. Letos milé střelkyně budete řešit naprosto běžné a obyčejné věci. Dáte si do pořádku záležitosti, které vám doposud připadaly malicherné, ale již nesnesou odkladu. Přesto budete mít stále dost času na své oblíbené sportovní aktivity.

Ženy ve znamení střele jsou vášnivé milenky ale také skvělé kamarádky, jsou chápavé i tolerantní a tato kombinace vlastností je pro bezproblémový vztah naprosto ideální. Ty zadané by měly trošku ztlumit svoji nezávislost, ze které bývá partner občas nejistý až nervózní. Je dobré dát mu někdy najevo, že ho opravdu potřebujete, že se bez něj neobejdete.

Svobodné střelkyně už mají od začátku roku napnuté luky a trefují se do srdcí svých nápadníků. Než začne léto, najdete toho pravého a pak začne ta správná jízda. Jen nezapomeňte i na své povinnosti.

Peníze se k vám sami moc nepohrnou, takže budete muset zatnout zub a zabrat v práci (podnikání). Výsledek vašeho snažení se neprojeví hned, ale až o pár týdnů později. Takže se vybavte trpělivostí, protože ji budete potřebovat.

Čeká vás trošku více práce než jste zvyklá, ale za to se můžete těšit na uznání, vyšší post a také lepší výplatu. Pokud podnikáte, bude se vám dařit skvěle, jen to od vás bude chtít více námahy než doposud.

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.