Horoskop na rok 2020 pro ženy narozené ve znamení Štíra

Již od začátku roku máte dojem, že vám někdo hází klacky pod nohy. A máte pravdu! Ve vašem blízkém okolí je skutečně škodná. Vaše velká výhoda je, že až záškodníka objevíte, udělíte mu takovou lekci, že zezelená hrůzou a už nikdy si k vám nedovolí žádnou nekalost. Nejlepší na tom je, že jako správný štír k tomu nepoužijete násilí, ale svůj um rozehrávat psychologické hry.

Nezadané štírky budou mít nejúspěšnější lovnou sezonu v létě. Muži se na vás budou lepit, až vám z toho půjde hlava kolem. Zpočátku budete mít pár přehmatů, ale to nevadí, díky své skvělé intuici si nakonec samozřejmě vyberete toho pravého. A bude to láska jako trám!

Štírky, které jsou ve vztahu, budete muset trošku krotit vášeň, abyste partnera neunavily. Vaše vysoké nároky, váš oheň v srdci, ale i neutuchající žárlivost by mohli způsobit krizi. Tak prosím, pozor na to, tento rok jste opravdu velmi elektrizující, což může druhého naprosto odrovnat.

Štíři obecně velmi často trpí alergiemi, může za to jejich vysoká míra citlivosti. Letos to může být ještě o kapánek horší, ale pokud se vyhnete místům, o kterých jasně víte, že vám nedělají dobře, ustojíte to v pohodě.

S penězi jsou štíři pořád na štíru, to je známá věc. Ovšem tento rok bude mnohem lepší. Zvednou se vám příjmy a pokud se ovládnete a neutratíte je za blbosti, pokud se pokusíte s nimi rozumně hospodařit, budete mít konečně finanční hojnost i v budoucnu.

Mrkněte se prosím na tento projekt na HitHit ↓↓↓

Právo koně na život vyprší s dnem jeho užitečnosti. Mizí láska, výběhy, krásné stáje i starostlivá péče. Pro mnohé majitele je totiž takový kůň na obtíž a nechtějí ho dále „zbytečně“ živit. Někteří se rozhodnout poslat ho rovnou na jatka a koně tak zužitkovat do poslední peny. A tak vznikla myšlenka vytvořit těm neužitečným, odkopnutým koním domov. Nejenom, že můžete pomoci i vy, ale  jsou tu připraveny i velmi lákavé odměny, tak nakoukněte, třeba to osloví i vás. Koňská oáza na HitHit >>

 

loading...