Koníci i návštěvníci si náš první den otevřených dveří náramně užili

Nedávno jsme u nás v Koňské oáze uspořádali náš první den otevřených dveří. A moc jsme si to všichni užili.

Návštěvníci se osobně seznámili s našimi koníky, poslechli si jejich životní příběhy, pomazlili se s nimi a někteří si je dokonce zkusili i vyčistit. Ti nejmenší se na naší Ninušce vydali na procházku do lesa.

Na vyjížďce v lese

V den otevřených dveří měla premiéru i naše zábavná geocachingková hra s názvem Koňská stezka, na které si účastníci mohli ověřit základní znalosti ohledně koní.

Hosté si také prohlédli stáj, kde jsme právě pro tento den vytvořili výstavu obrazů a rukodělných výrobků.

Velké poděkování tak patří tvůrcům Kateřina Látalová, Pája Rabasová, Jana Mládková a Hana Částková  za jejich obrovskou podporu, když k nám přijely, aby v naší stájové galerii vystavily svá díla a pomohly našemu domovu pro koníky v nouzi.

 

Nadšené skupinové focení v naší stájové galerii

Tvůrkyně Kateřina Látalová přivezla mnoho krásných rukodělných výrobků a zároveň uspořádala úžasný scrapbookový workshop, na kterém se návštěvníci dozvěděli jak si krásně vyzdobit zápisník, vyrobit přáníčko nebo třeba visačku na dárek, pomocí různých technik, jakou jsou razítkování či embossování. Její nádhernou tvorbu můžete vidět zde.

Scrapbookový workshop

Kateřina nás podporuje již od samého začátku vzniku Koňské oázy, kdy do našeho projektu na Hithitu darovala své výrobky jako odměny pro sponzory. I nyní, tentokrát do našeho obchůdku, věnovala krabici plnou neskutečné rukodělné nádhery. Jsme za to moc vděční a vy si je brzy budete moci  u nás zakoupit a tím i vy podpořit náš domov pro koníky v nouzi.

Tyto krásné výrobky Kateřina věnovala do našeho obchůdku

Tvůrkyně Pája Rabasová  (ano milí přátelé, Pája je potomek slavného malíře Václava Rabase) přivezla úžasný lapač snů a nádherné náramky s koníkama, které věnovala do našeho obchůdku. Na podporu Koňské oázy ještě na svém Instagramu uspořádala prodej svých náramku, jejichž výtěžek zaslala na náš transparentní účet. Moc děkujeme 🙂.

Krásná expozice s náramky a lapačem snů od tvůrkyně Pája Rabasová

Malířka, oděvní designérka a úspěšná podnikatelka Jana Mládková, přímo pro nás namalovala tři krásné a elegantní obrázky koní, které Koňské oáze darovala. Tyto s láskou tvořené obrázky všechny návštěvníky okouzlily a nyní je najdete i v našem obchůdku. Jani, posíláme velké díky 🙂.

Koníci od úžasné malířky Janičky Mládkové
Jeden ze tří úchvatných koníku od malířky Jany Mládkové

Velkému obdivu se v naší stájové galerii také těšily fascinující obrazy koní od skvělé malířky Hana Částková, která část peněz  z prodaných obrazů věnovala našim koníkům. Moc děkujeme 🙂

Stádo koní. Jeden z obrazů od malířky Hany Částkové
Magický obraz koně od Hany Částkové

Také v našem relaxačním centru na slámě bylo stále obsazeno 🙂

Relaxační centrum na slámě
O dalších akcích Vás budeme blíže informovat i na našich FB stránkách Koňská oáza nebo, pokud FB nepoužíváte, tak sledujte na našem profilu zde. Pestrý život našich koníků můžete sledovat také na Yutube Koňská oáza

Podpořit nás můžete i malým příspěvkem na náš úplně nový transparentní účet 239181296/0600 (nyní řešíme administrativu zápisu Koňské oázy do registru spolků, jakmile bude zápis proveden, změní se i název účtu na Koňská oáza. Do té doby je názvem účtu spoluzakladatelka a místopředsedkyně Zuzanka Holá). Do zprávy pro příjemce můžete našim koníkům napsat něco milého, to vždycky potěší 🙂 Pokud budete chtít, abychom vás informovali o dalším připravovaném dnu otevřených dveří, můžete nám tam zanechat i svůj email, nebo nám napsat na: konska.oaza(zavináč)gmail.com. Děkujeme za důvěru i přízeň a přejeme krásný den.

Koňská oáza >>

Dítě v sedle – vyjížďky v lese s vodičem >>

Náš dobročinný obchůdek s uměleckou tvorbou na podporu a rozvoj domova pro koně v nouzi >>

Koňská stezka – geocachingová hra >>