Koňská stezka

Zábavná kešková hra pro celou rodinu. Lokace Rabštejnská Lhota.

V návaznosti na naší Koňskou oázu – domov pro koně v nouzi, jsme pro vás připravili lesní Koňskou stezku, kterou si můžete kdykoli projít. Na stezce vás čeká deset stanovišť, u kterých se nalézá keška, nádobka, která obsahuje papír s otázkou a možnými odpověďmi. Na každém dalším stanovišti naleznete další kešku, která bude obsahovat odpověď na předešlou otázku a zároveň i novou otázku s nabídkou možných odpovědí. Keška se nalézá vždy do pěti metrů od označeného stanoviště. Stanoviště jsou očíslována od jedničky do desíti.

Stezka začíná na této souřadnici:  49.9183797N, 15.7637397E Číslo souřadnice stačí zkopírovat a vložit do vyhledávače, kde se vám automaticky zobrazí naše první stanoviště. Osobně raději využívám  Mapy.cz turistické mapy, v tomto odkazu naleznete souřadnici již vyhledanou >>.

Od každého stanoviště sledujte zelené fáborky, které vás dovedou k dalšímu stanovišti. Sledujte pečlivě, aby vám žádný neunikl a nevydali jste se na falešnou stopu :).

Prosíme, abyste papírek s otázkami vždy znovu vložili do kešky a tu uložili na stejné místo, kde jste ji našli, aby si naši stezku mohli užít i ostatní zájemci.

Parkování

Abychom zamezili stížnostem od našich blízkých sousedů, prosíme vás, abyste auto parkovali na místě vyznačeném na mapce. Kliknutím na mapu se vám mapa zobrazí online, včetně souřadnice 49.9152961N, 15.7694361E

Pokud byste chtěli více informací ohledně domova pro koně v nouzi, dnů otevřených dveří, nebo byste měli zájem i nějak pomoci, můžete nás kontaktovat na messengera FB Koňské oázy nebo na emailu konska.oaza(zavináč)gmail.com Pomoci můžete jako dobrovolník, nebo nás podpořit finančně na našem transparentním účtu: 239181296/0600 (nyní řešíme administrativu zápisu Koňské oázy do registru spolků, jakmile bude zápis proveden, změní se i název účtu na Koňská oáza. Do té doby je názvem účtu spoluzakladatelka a místopředsedkyně Zuzanka Holá). Do zprávy pro příjemce můžete našim koníkům napsat něco milého, to vždycky potěší 🙂  Děkujeme za důvěru i přízeň a přejeme krásný den.

Dítě v sedle – vyjížďky v lese s vodičem >>

Koňská oáza – domov pro koně v nouzi >>

Náš dobročinný obchůdek s uměleckou tvorbou na podporu a rozvoj domova pro koně v nouzi >>

Koňská stezka – stanoviště 1.