Dítě v sedle – vyjížďky s vodičem

Nyní je u nás, v Koňské oáze, možné domluvit vyjížďku lesem s dítětem (od 5 let) v sedle. Koník je vždy veden dalším člověkem. V rámci půlhodinové vyjížďky lze prostřídat i dvě děti. Svezeme i dospěláky do 65 kilo 🙂.  Na procházku jde vždy i rodič, aby si mohl udělat i hezké fotky na památku a zároveň měl o vyjížďce přehled. Příspěvek za vyjížďku nám pomůže postarat se o koníky v nouzi.

Půlhodinová procházka 270 korun, umožní prostřídat i dvě děti za půl hodinky projížďky, s tím, že předtím si můžete koníka zkusit vyčistit a hlavně pomazlit 🙂. Můžete si u nás dát sváču (sváču si přineste, my tu připravujeme papání jenom pro koníky 🙂 ), posedět na slámě ( to zde děti milují 🙂 ) a dozvědět se více o našich konících i o tom, jak bychom rádi pomáhali dál koníkům v nouzi.

Je tu však i možnost hodinové projížďky za příspěvek 450 Kč s prostřídáním více dětí.

Telefon

Protože je u koní hodně práce, kde by mi telefon mohl překážet, nechávám ho ležet ve stáji, je tedy možné, že ho vždycky nezvednu. Můžete mi tedy napsat zprávu, telefon celkem pravidelně kontroluji, a já prozvoním zpět (nemám paušál, tak pokud nevadí, opravdu jen prozvoním) a můžeme se domluvit konkrétně.

Kde nás najdete?

Sídlíme za obcí Sobětuchy, orientační bod je stavení Sobětuchy 11, které stojí u brodu, přes brod pokračujete dále po asfaltce až k lesu, kde už uvidíte stát bývalý kravín s o hradou a koňmi. Ideální je nechat auto nahoře na cestě, nebo u kraje lesa.

Pokud se k nám chystáte autem, jeďte přes Sobětuchy, jak vidíte na mapě. Poprosíme vás jen, abyste nezajížděli až k nám, ale parkovali u lesa, jak je vyznačeno na mapce.

Koňská oáza – domov pro koně v nouzi >>

Náš dobročinný obchůdek s uměleckou tvorbou na podporu a rozvoj domova pro koně v nouzi >>

Koňská stezka – geocachingová hra pro celou rodinu. Lokace Rabštejnská Lhota >>