Co od nás muži očekávají v posteli?

Rozhodla jsem se na toto téma udělat investigativní průzkum. Abych zjistila díky čemu je podle mužů žena v posteli skutečně dobrá, oslovila jsem namátkou několik mužů. Jako první mi o své představě ideální milenky povyprávěl automechanik Tonda:

,,Především musí být aktivní a ochotná převzít část práce na sebe. Žena, na které se musím dřít sám, pro mě určitě není dobrá milenka,“ sděloval mi zadumaně a po krátké chvilce váhání a se zářivými leskem v očích ještě dodal: ,,ale úplně nejdůležitější pro mě je, když mi dává najevo, že se jí to se mnou líbí. To bych se pak pro ni klidně rozkrájel.“

Další byl na řadě mladičký vysokoškolák David. Ten se mi svěřil s přáním poznat nějakou starší ženu. Logicky mě velice zajímalo, proč by dal raději přednost zralé ženě před mladou šťavnatou dvacítkou. ,,Mladý holky si prostě ještě neužívají tak jak by měly. Já bych chtěl cítit, že je ze mě hotová, že ji to se mnou opravdu rajcuje. Chtěl bych, aby na mě měla opravdu chuť. Spousta holčin jde s klukem do postele, protože touží po vztahu, ale to mě nebere. Já chci poznat ženskou, která si chce hlavně užít.“ Pochopila jsem, že David  by rád poznal nějakou zralou a nezávislou sexuální samičku. ,, Ano, tak to přesně je,“ potvrdil David moji domněnku.

Dalším výzkumným vzorkem se stal padesátiletý Karel, který je řidičem autobusu a velkým milovníkem žen: ,,Každá žena může byt skvělá milenka, pokud má správného partnera,“ sdělil mi zasvěceně a po dramatické odmlce pokračoval: ,,já jsem nikdy špatnou ženskou v posteli neměl. “ Jeho sebevědomí bylo neotřesitelné a mě nezbývalo, než mu věřit.

Karlův stejně starý kamarád Pavel mu souhlasně přikyvoval. ,,Ženská je jako sochařská hlína, pokud má správného sochaře je z ní v posteli rázem uměleckého dílo i kdyby před tím roky žila v klášteře. “ Bylo mi jasné,  že i Pavel díky své milenecký dovednosti, měl v posteli samé skvěle milenky. Díky Pavlovi a Karlovi jsem se dozvěděla, že starší muži bývají ohledně svých postelových dovednosti velice sebevědomí.

Můj další muž, Petr, úspěšný manažer jedné stavební společnosti se mi svěřil, že má rád sebevědomé ženy bez zábran, které nic nepředstírají a umějí si říct či se jim líbí a co by pro ně měl partner udělat. ,,Velice mne uspokojuje, když mi milenka říká, co jí mám udělat a já jí to mohu splnit.“

Rozverně vyhlížející Tomáš s odhadovaným věkem zhruba kolem čtyřiceti let, mi svoji ideální milenku popsal takto: ,,Rozhodně nemám rád cudné  řeholnice. Ženská v mé posteli nemusí byt zrovna sexuální olympionička, jen se nesmí stydět předvést a měla by byt ochotna experimentovat.“

Údržbář Standa 45let, se nad mojí otázkou uvážlivě zamyslel a pak vyhrkl: ,,Musí být ochotná udělat v posteli všechno!“ Chvíli po mě pokukoval a pak pro zdůraznění své představy dodal: „Když říkám  všechno, myslím tím absolutně všechno!“ Neměla jsme odvahu vyzvídat dál, neboť  jeho mlsné olizování a ruka šátrající v záplatovaném  rozkroku dávali tušit, co se mu honí hlavou za sprosťárny, a tak jsem interview, jako již mnohokrát předtím, raději ukončila.

Ono vůbec hledání  náhodných vzorků mužů, kteří by mi bez následných sexuálních návrhů, uměli seriózně odpovědět, bylo velice náročné a vyčerpávající. Dnešní výzvědnou misi jsem příjemně zakončila vínečkem ve společnosti mé kamarádky. Povykládala jsem ji, co jsem dnes vyzvěděla a společně jsme udělaly souhrnnou rekapitulaci. Parádně jsme pomluvily chlapy a naplánovaly další výzvědnou akci, tentokráte ve dvou. Již nyní si dovedu představit, co nám budou pánové odpovídat.

Z mnoha odpovědí jsem se také dozvěděla, že muži prahnou po potvorách.

Ptáte se jak je to vůbec možné? Vztah s potvorou je mnohem živější, pestřejší a nabízí víc adrenalinu. Je to prostě jízda. V posteli jsou totiž potvory nepřekonatelné. Jejich velké sebevědomí z nich dělá nenasytné dračice. Nemají starosti o svůj morální kredit, jsou nemravné a odvážné. Nestydí se říci, jak se jim to líbí a dokonce dokáží v posteli pěkně poroučet! Příkazy v posteli dovedou s chlapem parádně zamávat, to mi věřte. Proč tohle hodné holky nevědí?

Muži jsou velmi záhadná stvoření. Pokud mají hodnou holku, touží po vztahu s nějakou pořádnou potvorou. Někteří o tom jenom sní, ale mnozí z nich svoji touhu nakonec zrealizují a hodnou holku vymění za vzrušující potvoru. Muži prostě potvory milují, i když navenek tvrdí, že vedle sebe chtějí hodné holky. No není to k popukání?

Záleží tedy jenom na nás, jak se jim naservírujeme 🙂

Už nechcete být hodná holčička? Přečtěte si moji výstřední Příručku pro mrchy začátečnice a dozvíte se, jak se stát ženou, které muži padají k nohám
Mrkněte se na sametovou inspiraci pro váš sladký spánek
Proč mi ubližuješ když tvrdíš, že mě miluješ?
Návod pro muže jak zbalit ženu. Zabralo by to i na vás?
Smrdí vám byt? Možná za to může váš manžel!
Nejtemnější stránky vašeho znamení

 

nevěra

muslimsky

 

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.