Je to s mužskou nevěrou opravdu tak zlé? Ano, je

Muži jsou totiž dobrodruzi, dobyvatelé a požitkáři. Mají to v genech a vůbec za to nemohou. Každá žena, která o ně jen očkem zavadí a vypadá trošku k světu, je pro ně výzva a potencionální kořist, o kterou je potřeba se pokusit. Málokterý muž se vzdá šance nevrznout si mimo domácí hřiště. Pouze ze stydlínků a nepříliš zajímavých mužů se nedobrovolně stávají věrní muži, avšak věřte tomu, že i oni by to rádi změnili.

Pro ženy je tu však jedna velmi, velmi dobrá zpráva. Z výzkumů nezávislých agentur vychází jeden důležitý fakt: málokterý muž kvůli příjemnému prožitku opouští rodnou chaloupku. Muž je totiž v jádru velice moudré stvoření a proto, i když se náhodou do své slečny zamiluje, snaží se vše udržet ve starých kolejích. Lámání chleba nastává teprve ve chvíli, když se o incidentu dozví právoplatná partnerka, která spustí vlnu hysterických scén a chce slyšet jasná rozhodnutí. Chce je slyšet hned. V tuto chvíli mnoho mužů zpanikaří a zvolí si odchod k milence, přestože o tom dříve vůbec neuvažovali. Co je k tomuto rozhodnutí vede? V první řadě to jsou pekelně nevyrovnané misky vah, které jsou v tuto chvíli pro manželku postaveny v mimořádně nevýhodném poměru. Muž se má rozhodnou mezi rozhořčenou, nudnou a z jeho pohledu již deset let asexuální vlastní ženou, nebo si užít skvělé roky života s neokoukanou, atraktivní a eroticky vynalézavou přítelkyní.

Vezmeme-li v úvahu naši počáteční větu, která říká, že muži jsou dobrodruzi a požitkáři, vyjde nám jasný výsledek. V tomto případě sama manželka dohnala svého manžela k útěku.
Tento vzorec platí i pro páry bez manželského puncu.

Mohou si za to ženy sami?

Jak již zaznělo v první větě, muži myslí na nevěru vždy, když mají inspiraci a to bez ohledu na to, zda mají doma spokojený a pestrý sex, či ne. Je třeba si uvědomit, že i v případě vynikajícího domácího sexu, je tento počin prováděn se stále stejnou ženou a v tom je ten háček. Muži zkrátka vždy budou myslet i na jiné ženy a pokud dostanou příležitost, neodmítnou ji. pro muže je každá další žena, kterou získá velmi hodnotným ukazatelem jeho vlastní mužnosti. Dá se tedy říci, že není v silách žádné ženy zabránit manželovi v nevěře. Spokojený domácí sex však může frekvenci nevěr výrazně minimalizovat a dočasně i pozastavit úplně. Slůvko dočasně je velmi důležité, neboť muž to jednoho dne zkusí někde jinde, i když je sexuálně dostatečně vytížen. Je tak prostě nastaven.

Takže co si s partnerovou nevěrou počít?

V první řadě je třeba přiznat si onu pravdu o tom, že muži jsou k nevěře geneticky nastaveni a že s tím nelze nic dělat. Za druhé je tu fakt, že s nevěrou se potýká dříve či později téměř každá manželka, a zatřetí – ta která tuto lapálii nikdy nepoznala, má doma buď velmi důvtipného a mazaného, nebo naopak nešikovného a pro ženy nezajímavého manžílka. Tak to prostě je a takto je potřeba k nevěře přistupovat. Konečné přijetí těchto skutečností dá ženě ohromnou sílu nepropadnout vášním a zachovat se vůči svému vztahu co nejlépe. Pokud milé ženy začnete přirozeně těžit z toho, co vám může spokojený partner dát a přestanete se trápit něčím, co stejně nemůžete změnit, bude vám fajn a váš vztah bude věčný.

Tvrdíte, že jste muž a nikdy jste nepomýšlel na nevěru?

Již nyní se redakce omlouvá celým dvěma procentům mužů, kteří mimopartnerskému sexu neholdují a statečně vyznávají kodex věrnosti.

Už nechcete být hodná holčička?
Nejtemnější stránky vašeho znamení
Návod pro muže jak zbalit ženu. Zabralo by to i na vás?
Smrdí vám byt? Možná za to může váš manžel!

 

zraňuje

muslimsky

 

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.