Nejtemnější stránky vašeho znamení

Beran
Rčení, mírný jako beránek u lidí ve znamení berana rozhodně neplatí. Berani jsou vzteklí, hádaví a sebestřední pacholci. Na berany si dávejte pozor obzvláště ve frontách. Běda každému, kdo jej předběhne. Stačí jen náznak a beran je připraven bojovat. Vezměte mu před nosem místo na parkovišti a z vašeho auta je vrak. Na sex má chuť pořád, až je s tím otravný.

banner_exceland

Býk
Býk je líná lemra. Miluje válendu, televizi a chipsy. A pak děti a manželku. Je to nenažraný hamoun a krkoun. Býci milují shromažďování věcí a počítání korunek. Pokud ho však správně namotivujete, postaví vám i dům. Na pořádný sex má býk chuť jednou, maximálně dvakrát za rok.

Blíženci
Blíženec je nevypočitatelný schizofrenik. Lepšího herce a manipulátora byste nenašli. Blíženci se šíleně rádi poslouchají, a pokud jim chcete něco říci vy, kouknou na hodinky a v mžiku jsou pryč. Ovšem blížence si hýčkejte, protože v posteli jsou nepřekonatelní.


e2617cc9ac716ecf4639a03012d6e6e3     Chcete se dozvědět více o vašem znamení, či o znamení vašich přátel? Přečtěte si tuto skvělou knihu Hvězdná znamení, od úžasné spisovatelky Lindy Goodmanové, díky níž se rozpomenete na zapomenutou harmonii Vesmíru. Linda je autorkou bestsellerů Sluneční znamení, Znamení vztahů, Znamení lásky.


Rak
Rak je pošuk, který neví, co chce. Když vás požádá o ruku, musíte mu říci ne, protože jinak si vás prostě nevezme. Rád se lituje a umí to moc dobře! Pokud z něho chcete dostat v posteli nějaký výkon, musíte mu dokázat, že si to zasloužíte!

Lev
Lvi jsou arogantní, pyšní, ješitní a namyšlení panovníci. Hází kolem sebe hvězdný prach a udržují si kolem sebe, co největší dav obdivovatelů. Lev své poddané odměňuje svojí královskou přítomností a občas dokonce i penězi. Dávejte si však pozor na svou hlavu, aby vám na krku seděla opravdu, co nejdéle, protože lev nemá problém vás nechat popravit. K tomu stačí, když mu v posteli zapomenete říct, že je úžasný a velkolepý.

Panna
Panny sežraly všechnu moudrost světa a všichni to musí vědět! Jsou schopné dávat filozofickou přednášku i opilému bezdomovci, jen aby si potvrdili svoji důležitost. Panna je úchyl na pořádek a lpí na detailech. Klidně zbourá a znova postaví celý dům, stačí, když se někde uloupne kousek omítky. Panna vám dá bezezbytku sežrat všechny vaše chyby. V posteli se musíte snažit vy, protože jinak s vámi prostě spát nebude.

Váhy
Váha je profesionální slibotechna. Slíbí vám vlastní ledvinu, jen pro vás v ten daný okamžik byla důležitá. Váha má jediný cíl – rozfofrovat vám prachy! Váhy vůbec nejsou nerozhodné, jsou nenažrané. Oni dlouhé minuty neváhají nad tím, co si vybrat, ale usilovně přemýšlí nad tím, jak to mít všechno! V posteli z vás vykřešou, co se dá. Sami nebudete chápat, kde se to ve vás vzalo :)

Štír
Štír má svůj jedový váček neustále plný, a když s ním zaútočí, tak přesně ví kam kousnout. Je pomstychtivý, a pokud ho nějak nakrknete, máte z něj nepřítele a škůdce na celý život. Přes jeho útočnost a jedovatost se vyplatí s ním udržovat vztah, protože do postele nikdy nikoho lepšího nenajdete.

Střelec
Střelec je maloměšťák a snob. Co se týká prezentace jeho vlastní důležitosti, je to nejlepší PR manažer na světě. Střelec je lovec a chronický nevěrník. V posteli se na něm nadřete jako stavební dělník, a přesto vám bude tvrdit, že je v sexu absolutně nepřekonatelný.

Kozoroh

Kozoroh je nabubřelý hnidopich. Je to skrblík, sobec a je s ním nuda. Přesto kolem sebe mívá celkem početné stádečko obdivovatelů, protože je příšerně dobrý v posteli. Pokud s ním chcete být a nechcete ho zabít, musíte s ním pořád spát.

Vodnář
Vodnář je pomlouvačná drbna se slaďoučkým úsměvem. Vodnář je skvělý manipulátor a klidně vám za pár vteřin vnutí jakoukoli svoji myšlenku. V posteli se nepředá, a i po dvou minutách sexu, od vás musí slyšet, jak je úžasný. A protože je to skvělý manipulátor, tak tomu sami rádi uvěříte.

Ryby
Ryba je nedoceněný génius a patologický ufňukánek. Pro samé fňukání nemůže chodit ani do práce. Ryba je profesionální skuhral a loudil. Vysaje z vás energii a vaše prachy bezezbytku rozfofruje. Ryba je však znalec mnoha sexuálních grifů a tím vás pořád bude držet u sebe. Sex s rybou je jako droga, nemůžete bez toho být.

Mrkněte se na nejvychytanější stylový mateřský batoh pro všechny maminky
MÓDA A STYL: Vytvořte si kryt na telefon s vlastní fotografií
Potíže s pejskem? Začtěte se do eBooku, ve kterém najdete konkrétní a simple řešení těch nejpalčivějších psích hříchů
Už nechcete být hodná holčička? Zde se dozvíte jak na to a také si přečtete příběhy ze života potvor i hodných holčiček.
Jak zdravě zhubnout

smrdí vám byt

hodinky upraveno

 

astrology-1244728_1920

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.