Stoprocentně účinný návod pro muže, jak zbalit ženu. Nestihnete je odhánět

Sehnat si ženu na sex je tak snadné. Nezáleží na tom, zda se seznamujete v civilním životě, na pracovišti či na internetu, ale záleží na tom jak to děláte. Je nutné si ujasnit, z jakého důvodu se chcete seznámit. Hledáte-li lásku, potěšení, či nízkorozpočtový sex. V každém případě, budete muset ženu nějak zaujmout, a to buď sympatiemi, vzhledem nebo penězi. Je celkem možné, že poslední varianta je tou nejspolehlivější a nejrychlejší 🙂

Pokud sháníte ženu za účelem pobavení a hlavně zadarmo, je nutné splnit mnoho podmínek, které na vás ženy budou neustále a nepatřičně klást. Tady se dozvíte jak na to.

 Kde koho doopravdy zbalíte

V HOSPODĚ – vyšeptalou rachomejtli
V BARU – chlapa
DISKOTÉKA – naivní šestnáctku, nebo zoufalou třicítku
V POSILOVNĚ – lapačku kreditek
V SOLÁRIU – profi lapačku kreditek
V PARKU SE PSEM – zadanou
V PARKU SE ŠTĚNĚTEM – čerstvě opuštěnou
V PARKU S KOČÁRKEM – nepoužitelnou

ČÍM JE VAŠE TOUHA VĚTŠÍ,TÍM JSOU VAŠE NÁROKY NA KRÁSU ŽEN MENŠÍ 🙂

Důležitá rada na začátek

Žádná ženská nemá ráda obšourníky a pokud jím jste musíte to před ní pečlivě zatajit! Pokud tedy pasete po všem co se hýbe a sázíte na množství nahozených udiček, staňte se mistrem přetvářky. Pozor na tuto kombinaci slov – co si tahle spolu dát kafe- ta je totiž nesporným důkazem častého nahazování prutů a mnoho žen hned z kraje odradí.

Kde jsou ta úplně nejlepší místa k seznámení?

Každého hned jistě napadne co je na tom asi tak zvláštního? Když se budu chtít seznámit tak půjdu do baru, nebo ještě lépe na diskotéku. No ano, jenomže na těchto místech se ženy pohybují více méně jen o víkendech, přesněji řečeno v pátek a v sobotu, ale co další dny? To budete sušit hubu? Tady mám pro vás pár dalších zajímavých a pro mnohé z vás neprobádaných tipů :

Benzínová pumpa

Světe div se, ale seznamovat se dá fakt všude. Jde jen o to, nepromarnit příležitost a také ji správně chytit za pačesy. Vyjímečně dobré možnosti můžete objevit na benzínových pumpách, které jistě bez tak pravidelně navštěvujete. Co pro vás může být lepšího nežli bezradná krasavice, která se marně pokouší otevřít víčko od nádrže? Vám to může připadat jako triviální problém, ale slečna, která si pěstuje dvoucentimetrové nehty může být naší „dívkou v nesnázích“ a to je vaše příležitost! Od této chvíle pánové, pokud budete na benzínce, bedlivě po takové ženě pátrejte a neváhejte ji nabídnout svoji pomoc. Na těchto místech existuje mnoho situací, ve kterých se něžná pohlaví cítí bezradně a kdy mužskou rukou rozhodně neopovrhnou. Šikovný zachránce má spoustu sexepílu, zvláště pokud vypadá k světu. Proto nikdy nezapomínejte na vkusné oblečení a vábivou vůni, i když si jedete jen natankovat!

Park

Pokud patříte mezi oddané služebníky svého domácího mazlíčka a náhodou to zrovna není tarantule, či dvoumetrová krajta, pak máte jedinečnou možnost setkat se s nějakou hezkou ženou v parku. Na venčení se nejlépe hodí pes. Kočka také není špatná, ale v parku mívá krátkou dobu životnosti. Za předpokladu, že tedy máte pejska,neváhejte a vyražte s ním na procházku. Opět se nezapomeňte pěkně a čistě obléknout! Ještě bych vám ráda zmínila jednu velkou výhodu seznamování přes pejsky – v těchto situacích jsou ženy velmi sdílné, vaše oslovení je nepohoršuje a při vhodné konverzaci jsou ochotné přikývnout na nějaké další společné venčení. Vy máte mnoho prostoru jak ji donutit aby přikývla i na jiné aktivity. Na závěr mějte na paměti, že samostatně se procházející muž v parku, vždy budí podezření. Je to možná diskriminující, neboť samostatně se procházející žena vypadá naprosto normálně.

Posilovna

Než se vydáte do posilovny, vezměte laskavě na vědomí, že tam opravdu musíte cvičit, jinak budete vypadat jako laciný čumil. Před návštěvou tohoto institutu se nezapomeňte důkladně vysprchovat a vhodně navonět a to bez ohledu na to, že se tam stejně zpotíte. Pokud to neuděláte, vaše další snažení bude zbytečné. Neberte si těsné oblečení, pokud nechcete sbalit chlapa a hlavně si nikdy neberte těsné oblečení, pokud již několik let pravidelně necvičíte! Cvičenky se tu téměř vždy objevují ve dvojicích, což je velmi příznivý fyzikální jev, jehož hlavní výhodou je, žena vám v doprovodu jiné ženy daleko ochotněji skočí na lep. Zapomeňte na to, že by jste je balil obě. Vyberte si tu hezčí a rozviňte svůj talent. Podrobnější schéma balení žen se postupně dozvíte.

výstřižek reklama

Nákupní centrum

Tady rozhodně ne, ženy se tu nacházejí ve změněném stavu vědomí, takže pro vás by to bylo jen zbytečné plýtvání silami

Internet

V dnešní době nejvyužívanější a také nejefektivnější seznamování. Přesto i tady platí mnoho důležitých pravidel, bez kterých se nechytáte. Tak za prvé, přestaňte na všechny strany rozesílat univerzální texty! Zavání to nahazováním udiček a ženské to nebere. Napište jí konkrtétní důvody, proč jste si vybrali právě ji a nezapomeňte zmínit co všechno se vám na ní líbí. Patří sem vychválení její fotografie, způsob jakým se prezentuje (je lhostejné, zda jste ji našly na inzerci, nebo na profilu nějaké sociální sítě), její koníčky, znalosti, prostě všechno co v jejím portfoliu najdete. Nezapomeňte přiložit nejméně dvě své aktuální fotografie. Pokud to neuděláte, neodpoví vám. Pokud vám odpoví, pak určitě nebude tak pěkná, jak se vám jeví na fotkách!

Co můžete nabídnout

Pokud si myslíte, že nezáleží na vzhledu, pak se strašně mýlíte!
Je to chyba různých pochybných produkcí, které masírují mužské ego tím, že na záběry s krásnými ženami nasazují neadekvátní protějšky. Scénám ze života jako je ošklivý ředitel a nádherná sekretářka, rozkošná služebná a přestárlý pán domu, sestřička a nevábný pacient, se filmy s lechtivou tématikou jen hemží a vzbuzují tak dojem, že ženské jsou věčně nadržené fenečky, kterým je jedno, kdo je obšťastní. Věřím tomu, že i to se občas může nakonec stát, to pak nechtějte vědět, kolik má v sobě taková madam promile. Není ovšem třeba panikařit, protože každá žena má jiná kritéria na volbu partnera a když jedna neocení vaše kvality, druhá, nebo třetí, tak desátá již jistě ano.
Postavte se před zrcadlo a zkuste se přiřadit do nabízených kategorii.

Meziplanetární krasavec

To nejste určitě! To by jste se nešoural po stránkách, které nabízí návody na seznámení.

Ohyzda

I kdyby jste byl, nikdy by jste to nepřiznal!

Vy

Přiměřená výška, přiměřená šířka. Muž běžného vzhledu. Tak se vidíte vy a doufejte, že vás tak vidí i ostatní. Ženy naštěstí nehledají hezouny a vlastně ani nemohou, protože ti se vyskytují jen v televizi, nebo v gay barech.Většina žen ani nesedí v porotě kulturistických soutěžích a proto po vás nebudou vyžadovat výraznou musculaturu, nebo extra ploché břicho. Mnohým z nich nebudou vadit vypadané kouty či ploché nohy. Přesto se dá říci,že jim na vašem vzhledu záleží.Přesněji řečeno,je to spíše celkový dojem, který kolem sebe vytváříte a vůně kterou kolem sebe šíříte. Proto vás neustále nabádám k naprosté čistotnosti a decentní parfémovanosti.

ZAPRACUJTE NA SOBĚ
Když už jste se měl možnost důkladně se prohlédnout v zrcadle, jistě jste rozpoznal své slabiny, které vám šance na seznámení zatraceně zmenšují. Pokud jste je nenašel vy, já vám pomohu .

NEUMYTÉ VLASY
Patrně netušíte jaký nechutný odér vydává vlasové mazivo. Aby jste tomu zabránil, myjte si vlasy nejméně jednou za tři dny. Používejte ředěný šampon – ten bude k vaši pokožce šetrnější a vzhledem k častějšímu mytí, nebudete potřebovat vysoké saponátové koncentrace. K pravidelné údržbě vlasů samozřejmě patří i elegantní zástřih, nepodceňujte to prosím.

VČEREJŠÍ KOŠILE
I když se čerstvě vysprchujete a krásně navoníte, všechno okamžitě úsilí zabijete, pokud si na sebe natáhnete košili, kterou jste již měl na sobě. I když vám se zdá, že je v pohodě, ženin přecitlivý čumáček to ucítí jinak. Vemte laskavě na vědomí, že během dne se téměř každy, alespoň trošku zpotí – nu a pot to je semeniště bakterii, které se do druhého dne pěkně namnoží a vytvoří si vlastní svět. A ten svět rozhodně nevoní. Vašemu nosu to pochopitleně nic neříká, protože je to vaše „vůně“. Váš nos začne registrovat pochybné pachy vlastního těla až když už je úplně pozdě!

DRAČÍ DOUPĚ
Naučte se prosím správně pečovat o svého dráčka. Rychlé ošudlání vodou vážně nestačí a pokud pravidelně zapomínáte na decentní kožní záhybek, tak jste vážně prasátko. Pokud chcete, aby ho vaše vyvolená chtěla vzít do úst,musíte ji ho naservírovat čistého a řádně oklepaného!
Přerostlé nehty na nohách! No tak to je fakt hnus pánové! A divili by jste se jak je to populární nešvar. Honem všechno uštípat a vycídit.

SPIŽÍRNA
Uchovávané potraviny ve vašich ústech, způsobují únik nežádoucího odéru, který odradí i vášnivou kuchařku! Proto radím – čistit si zuby nejméně třikrát denně a důkladně a všude sebou tahat větrové žvýkačky.

Zažloutlé prsty, špína za nehty a drápy na prstech. Žádná žena s dobrým vztahem ke svému přirození nebude chtít, aby jste se jí tam takovýma pazourama dotýkal!
Mějte stále na paměti, že když jde lovec na lov musí mít zbraň nabitou. Potkáte-li náhodně ženu své touhy(čím větší touha, tím menší nároky), a některá z výše uvedených věcí není v pořádku, pak vězte, že vaše zbraň je zrezivělá a patrně nevystřelí!

Schůzka se povedla, chtěl bych ji co nejdříve vidět, kdy ji můžu zavolat?
Toto jsou zoufalé spekulace. Správný muž si neodpírá potěšení a pokud chce svoji „ženskou“ vidět má pro to udělat maximum. Mezi to patří i riziko odmítnutí, či zanevření.
Chovejte se naprosto přirozeně a zavolejte ji hned jak zjistíte,
že jí zavolat chcete. Pokud je vám nakloněná, určitě ji to potěší, pokud jste ji nezaujal, pak stejně nemáte co ztratit.
Malé upozornění : netlachejte po telefonu ani nevypisujte rozměrné sms, prostě si domluvte schůzku, řekněte jí, že se hrozně těšíte atd. a popřejte ji dobrou noc.To by totiž udělal muž činu.

Už nechcete být hodná holčička? Přečtěte si moji výstřední Příručku pro mrchy začátečnice a dozvíte se, jak se stát ženou, které muži padají k nohám
Mrkněte se na sametovou inspiraci pro váš sladký spánek
Proč mi ubližuješ když tvrdíš, že mě miluješ?
Návod pro muže jak zbalit ženu. Zabralo by to i na vás?
Smrdí vám byt? Možná za to může váš manžel!
Nejtemnější stránky vašeho znamení

kuchyňská

nevěra

muslimsky

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.