Spalovač tuků může být dobrý sluha, ale také zlý pán!

Recenze na používání spalovače tuků nepřichází ode mě osobně, ale od mých dvou výborných kamarádek. Jedna chtěla hrozně rychle zhubnout, kvůli své nové lásce a ta druhá, protože se ucházela o velice zajímavé místo v jedné prestižní firmě, chtěla prostě vypadat, co nejlépe.

Nemohu říci, že bych byla nadšená z toho, že se vrhli na nějaký podpůrný přípravek, protože já razím cestu přirozeného hubnutí, ale když mě ujistili, že i po zhubnutí budou dodržovat režim, který jsem jim naplánovala, nemohla jsem než kývnout. Přiznám se, že jsem byla i zvědavá, co ten zázrak umí. Tak tedy o co jde?

Magická lahvička se pyšní nápisem Nutrend Synefrin a jedná se o velice silný přípravek určený pro efektivní snižování hmotnosti. Stimuluje tvorbu tepla v organismu, tak aby navyšoval energetický výdej těla v průběhu celého dne. Tímto popisem mě docela zaujal. Znělo to logicky a neviděla jsem v tom žádný zádrhel.

Přípravek funguje tak, že v těle navozuje pocit chladu. Účinná látka synefrin však působí jen na receptory, takže ve skutečnosti zimu necítíte. Tělo dostává signály k vytváření tepla a tím začne spotřebovávat více energie, kterou získává z tuků. Zjednodušeně řečeno, synefrin zvyšuje energetickou spotřebu tím, že  zvyšuje produkci tepla v organismu.

Účinky přípravku Nutrend Synefrin:

  • Mění tuky v tepelnou energii. V klidu i při fyzické aktivitě
  • Účinně podporuje spalování tuků, a tím způsobuje úbytek hmotnosti
  • Během celého dne zvyšuje energetický výdej
  • Bojuje proti ukládání tuků
  • Doporučené dávkování Synephrine:
  • Užijte jednu kapsli (denní dávka) 30 – 60 minut před fyzickým výkonem
  • Kapsli je možné před výkonem kombinovat s produkty na bázi carnitinu či kofeinu

Tento ďábelský spalovač tuků z vás udělá modelku lusknutím prstů. Jak to funguje se dozvíte zde.

Výsledek „experimentu“ byl takový, že obě dvě zhubli o dost rychleji, než jsem byla zvyklá. Proto jsem se začala o  tomto přípravku  informovat na více stranách. Moje obvodní lékařka Mudr. Miroslava Janoušková, výborná a fundovaná doktorka, ohledně Homeopatik a všem směrům otevřená lékařka, mi řekla, že tento přípravek zná. Nemá na něj moc dobrý názor, co se týká dopadů na zdraví, při dlouhodobějším používání, ale ví, že se díky němu dá poměrně snadno a rychle shodit i 10 kilogramů za týden!

Jako akutní řešení rychlého zhubnutí to tedy asi bude dobrý nástroj, nicméně, jak jistě znáte to staré dobré přísloví: Oheň je dobrý sluha, ale zlý pán! Tady to zřejmě bude platit trojnásob. Prostě, pokud není zbytí a potřebujete fakt hodně rychle zhubnout, pak vám tento spalovač tuků výborně poslouží. Pokud se však budete vracet ke svým původním stravovacím návykům a budete svoji váhu korigovat pomocí dlouhodobého užívání tohoto přípravku, jistě si koledujete o malér!

Kamarádka, která chtěla shodit tuky kvůli práci se mých rad držela a dodnes je velice spokojená. Lahvička ji pomohla zhubnout rychle a efektivně a nyní už si váhu udržuje pomocí stravy a bohatého pohybu – tak jak to razím já.

Druhá kamarádka sice po přípravku zhubla jako mávnutím zázračného proutku, ale pak z nepochopitelných důvodů zase nabrala a nyní řeší svůj problém znova. Jak rychle zhubnout. Pochopitelně koketuje s myšlenkou, že znovu použije přípravek na hubnutí. Rozmlouvám ji to, ale vím, že stejně podlehne, neboť se blíží léto a ona chce být prostě štíhlá. Nuž, budu doufat, že třeba na podruhé už svoji chybu opakovat nebude a to co zhubne již nenabere zpět.
Účinný spalovač tuků by neměl být vaším jediným řešením. Nespoléhejte se jen na jeho účinky a opravdu se snažte překopat si jídelníček a svoji životosprávu tak, abyste již nikdy nemusela žádný přípravek na hubnutí používat.

MÓDA A STYL: Vytvořte si kryt na telefon s vlastní fotografií
Potíže s pejskem? Začtěte se do eBooku, ve kterém najdete konkrétní a simple řešení těch nejpalčivějších psích hříchů
Už nechcete být hodná holčička? Zde se dozvíte jak na to a také si přečtete příběhy ze života potvor i hodných holčiček.
Jak zdravě zhubnout
Nejtemnější stránky vašeho znamení
Proč muži chtějí potvory? Začtěte se do knihy, která vám pomůže najít a zkrotit pana božského. Tento bestseler od spisovatelky Laury Janáčkové prostě musíte mít 🙂
Návod pro muže jak zbalit ženu. Zabralo by to i na vás?
Smrdí vám byt? Možná za to může váš manžel!

10 kilo

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.