Osobní recenze knihy Dívka z 6E

Když jsem tuto knížku, od autorky publikující pod jménem A.R. Torreová, držela poprvé v ruce, myslela jsem si, že to bude jen takové to lechtivé erotické tlachání na téma erotických chatů. Vůbec jsem neměla chuť si ji brát domů, ale protože jsem už neměla co číst a knížka byla zdarma, udělila jsem ji milost.

Později jsem byla za toto rozhodnutí vděčná, neboť tato kniha s fascinujícím příběhem, nabízí opravdu luxusní počtení. Oč tedy jde?

Mladá a atraktivní žena, která si na internetu říká Jessika, je těžká psychopatka, zmítaná touhou vraždit lidi. Pikantní na tom je, že má zároveň velké morální zábrany a nikomu ublížit nechce. Její vražedné touhy se stále zesilují a ona ví, že to musí rychle nějak vyřešit nebo někoho již brzy s chutí zabije.

Proto se natrvalo zabarikáduje ve svém bytě a začne žít pouze online. Zařídí si doma luxusní erotické chatovací studio, díky kterému si vydělává dost peněz na to, aby si mohla pořídit v podstatě vše, co si usmyslí.

Veškeré nákupy ji přiváží kurýr, který musí nechávat balíčky přede dveřmi bytu, protože, kdyby mu otevřela, mohla by to být jeho poslední doručená zásilka.

Jessica je na internetu velice oblíbená a žádaná, má mnoho zámožných klientů se kterými si za peníze chatuje a před kamerou plní jejich erotická přání.

Knížkou se prolínají další příběhy. Jedním z nich jsou vzpomínky na Jessičino úděsné dětství a vzpomínky na matku, která spáchala ten nejstrašnější čin, a tím svou dcerku duševně zmrzačila.

Další příběhy s Jessikou zdánlivě nesouvisí, ale zhruba v druhé půlce knihy nabírají na obrátkách a celou knížku milému čtenáři pěkně okoření.

Tuhle knížku jsem přečetla jedním dechem. Chatovací seance jsou v knize popisovány tak autenticky, jako by je autorka dělala sama. Spisovatelka k tomu říká, že při sbírání podkladů velmi hluboce zkoumala svět virtuálních livchatů, takže je téměř nasnadě si představit, že si to možná opravdu vyzkoušela na vlastní kůži 🙂

Alessandra Torrerová je autorkou moderních erotických románů. V roce 2012 vydala svoji prvotinu s názvem Zaslepená nevinnost, která si u čtenářů získala obrovskou popularitu. O rok později vydala i druhý díl, který byl neméně úspěšný.

Knížka má 285 stránek a věřte mi, že nevynecháte ani jedinou 🙂

výstřižek reklama

Co dělat, když už nechcete být hodná holčička?
Prý mě miluje, proč mě tedy neustále zraňuje?
Spalovač tuků může být dobrý sluha, ale také zlý pán!
Prstýnek. Povídka o ženské vynalézavosti a mužské naivitě
Nejtemnější stránky vašeho znamení
Návod pro muže jak zbalit ženu. Zabralo by to i na vás?
Smrdí vám byt? Možná za to může váš manžel!

 

 

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.