Ručně malovaný obrázek v rámu

Tento naivní obrázek s motivem slečny v klobouku pochází z mého stájového ateliéru. Je malován akrylovými barvami a je v jednoduchém černém rámečku a je velký 50×40. Zakoupením tohoto obrázku pomůžete zaplatit Ninušce krmení na 10 dní :). +Poštovné: 120 Kč, obraz si však můžete přijet i osobně vyzvednout do naší stáje.

Cena:          1200 Kč
+Poštovné: 120 Kč

Při hromadné objednávce se poštovné sloučí a jeho cena se zohlední podle obsahu objednávky. Jak v obchůdku nakupovat? Obsloužím vás osobně. Prostě si vyberte věcičky, které se vám líbí a pošlete mi zprávu na email: konska.oaza(zavináč)gmail.com, nebo na messengera FB Koňské oázy.

Děkujeme za každé vaše rozhodnutí nakoupit v našem obchůdku.

Pokud jste si nic nevybrali a přesto chcete pomoci domovu pro koně v nouzi, můžete mě kontaktovat na messengera FB Koňské oázy a pomoci jako dobrovolník, brigádník, nebo nás podpořit finančně na našem transparentním účtu: 239181296/0600 (nyní řešíme administrativu zápisu Koňské oázy do registru spolků, jakmile bude zápis proveden, změní se i název účtu na Koňská oáza. Do té doby je názvem účtu spoluzakladatelka a místopředsedkyně Zuzanka Holá). Do zprávy pro příjemce můžete našim koníkům napsat něco milého, to vždycky potěší 🙂 Pokud budete chtít, abychom vás informovali o připravované Koňské stezce a dnů otevřených dveří, můžete nám tam zanechat i svůj email, nebo nám napsat na: konska.oaza(zavináč)gmail.com. Děkujeme za důvěru i přízeň a přejeme krásný den.

Zpátky do obchůdku >>

Zpátky na Koňská oáza >>