Někdo cizí v domě

Po delší době se zase vracím ke psaní recenzí knih, které se mi podařilo, ale i nepodařilo přečíst. Většina knížek se ke mně nyní dostává díky veřejným knihovnám v parcích a  i tuto knihu jsem  takto získala.

 Někdo cizí v domě je druhý thriller z pera kanadské spisovatelky Shari Lapen. Tím prvním byla knížka s názvem Manželé odvedle.

Při psaní knihy Někdo cizí je v domě, spisovatelka zřejmě využila toho, že Manželé od vedle si získali mezi čtenáři celkem slušnou popularitu, a napsala ji v téměř totožném duchu. Její druhý thriller se od toho prvního příliš neliší.

Ani s postavami si moc nepohrála. Jsou nemastné neslané a dělají nepředložené věci, čímž se bohužel celý příběh stává nevěrohodným,  postrádá autentičnost, a proto ve mně kniha nevyvolávala žádné pocity.

Čtení bez pocitů pro mě nemá smysl, ale přesto jsem do ní čas od času nakoukla a přes pár stránek se přehoupla.

Neustále jsem přitom přeskakovala odstavce, někdy dokonce celé stránky, zkrátka, bylo to čtení ze zoufalství, kdy prostě toužíte číst, ale nemáte co.

Prvních sto stránek je totální nuda, pak se to trošku rozhýbe, jistá maličkost v příběhu mě motivovala ve čtení pokračovat dál, ale i to postupně vyšumělo, takže jsem zase přeskakovala řádky i stránky.

Manželé od vedle ani Někdo cizí v domě nejsou můj šálek kávy, ale někomu se určitě líbit budou. Já knihu vrátím nedočtenou a z veřejné knihovničky si vyberou nějakou jinou 🙂

Chcete vědět, co dělat, když už nehcete být hodná holčička?
Prý mě miluje, proč mě tedy neustále zraňuje?
Spalovač tuků může být dobrý sluha, ale také zlý pán!
Prstýnek. Povídka o ženské vynalézavosti a mužské naivitě
Nejtemnější stránky vašeho znamení
Návod pro muže jak zbalit ženu. Zabralo by to i na vás?
Smrdí vám byt? Možná za to může váš manžel!

Proč muži chtějí potvory? Začtěte se do knihy, která vám pomůže najít a zkrotit pana božského 🙂

Návod pro muže jak zbalit ženu. Zabralo by to i na vás?
Smrdí vám byt? Možná za to může váš manžel!

zraňuje

muslimsky

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.