Práce z domova? Zde se dozvíte jak na to

Také vás už tisíckrát napadlo, jak začít pracovat z domova? Jak se vlastně dá vydělávat, aniž by člověk musel dojíždět někam do práce? Práce z domova se dá dělat všelijaká. Dnes se zaměříme na výdělek pomocí online prodeje.

Zdá se vám to příliš složité a náročné. Nebo dokonce drahé? Ne, opravdu to tak není. S trochou dávkou šikovnosti a s minimem nákladů si totiž můžete zařídit perfektní výdělek z domova.

mia

Prodávat můžete přes nějaký online prodejní portál, nebo na vlastním eshopu. Na výstavbu levného e-shopu nemusíte umět stavět weby, protože hotový e-shop si můžete za pár korun měsíčně pronajmout, nebo ho můžete mít úplně zdarma. E-shopy zdarma poskytují někteří provozovatelé webhostingů a poskytují ho na subdoménách. To znamená, že adresa vašeho eshopu by mohla vypadat třeba nějak takto: obleceniprodeti.webnode.cz To pro začátek podnikání může stačit, ale pokud by vám subdoména nevyhovovala, je dobré vyhledat si pronájem eshopu. Nabízí ho více firem a vy si v klidu můžete vybrat ten, který vám bude nejlépe vyhovovat. Stačí chvíli googlit a nabídku máte jako na dlani.

Provozování e-shopu je náramně jednoduchá záležitost. Je potřeba vědět, co chcete prodávat. Prodávat můžete například i své vlastní výrobky. Nyní je rukodělná tvorba velmi populární, takže pokud co nabídnout, udělejte to. Prodávat můžete i výrobky svých známých. Online obchody s vlastními výrobky jsou nyní na vzestupu, takže váš úspěch je zcela určitě zaručený.

Milujete značky Tramontana, Silvian, Cache Cache, Yes! Miss, Mango a Steilmann? Užijte si báječné nakupování v outlet obchodu MiaviModa.cz

Pokud se nechcete zaobírat eshopem a přesto byste chtěla online prodej zkusit, můžete začít na Aukru nebo na Fleru. To jsou velké online prodejní galerie, které fungují tak, že poplatky a provize platíte až po prodeji. Konkrétně Fler je vyloženě určený pro prodej rukodělných výrobků.

Prodávat můžete i přes inzertní servery jako jsou například věhlasný S bazar, Hyperinzerce, nebo třeba Annonce.

Počítejte však s tím, že v jakémkoli podnikání, i zde bývá odezva až po několika týdnech. Nic není hned. Takže se obrňte trpělivostí a hlavně nezapomeňte na to nejdůležitější. Na progresivní propagaci svého online prodeje. O tom jak propagovat své podnikání a začít vydělávat peníze bude další článek, tak si ho nenechte ujít.

 

astrology-1244728_1920

Nejtemnější stránky vašeho znamení

 

 

 

 

mirror-1301951_1920

Hodná holka versus potvora

 

 

 

 

home-office-1034939_1920

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.