Jak si do léta udělat figuru? Druhý měsíc

 

První měsíc je úspěšně za námi, ale výsledek hubnutí ještě nemusí být příliš patrný. U někoho už mohou být nějaká ta kilča dole, ale většina z nás zjišťuje, že nadpičník je stále, kde byl, stehna se stálé třesou a zadek je pořád jako přerostlá mandarinka. Prostě žádný šlágr. Nadšení proto logicky klesá a my máme chuť s tím seknout.

nový bannner

Vynaložené úsilí se slabým výsledkem totiž málokoho potěší, a tak chuť do dalšího hubnutí klesá, u někoho dokonce zcela zmizí. Nyní je tedy potřeba hodně silné vůle a trpělivosti.

My však vytrváme, protože víme, že budeme sklízet ovoce. Sice ne hned, ale o to sladší bude. Odpustíme si drobné hříchy, kdy se nám nechtělo cvičit nebo jsme se tři dny nezřízeně přežíraly a jedeme dál!

Tento měsíc pokračujeme s tím, co jsme již započaly, jen si budeme trošku přidávat zátěž. Uběhneme více metrů na jeden zátah, ujdeme o dva kilometry více, cvičíme intenzivněji, a také budeme snadněji dodržovat styl stravování.

Tento měsíc bude ve jménu vtisknutých návyků. Z domova odcházíme automaticky zásobované ovocem a zeleninou, neboť víme, že máme jíst ještě dříve, než přijde hlad nebo nás začnou honit chutě, víme, že nás čeká 6 jídel denně a počítáme s tím. Program si již organizujeme tak, aby nám do něj pasoval naplánovaný pohyb.

A stále platí, kdykoli propadnete hříchu, nebudete cvičit, nepůjdete běhat, zprasíte se tím nejhorším jídlem, nikdy se nevzdávejte, i kdyby to trvalo více dní. Věřte, že to zase ustojíte.

Hubnutí zdar!
Vaše Sonia N.

Doporučuji: pohodlné a efektivní online hubnutí s nutriční terapeutkou a cvičitelkou Adélou Čížkovou DiS.
Proč mi ubližuješ když tvrdíš, že mě miluješ?
Už nechcete být hodná holčička? Přečtěte si moji výstřední Příručku pro mrchy začátečnice a dozvíte se, jak se stát ženou, které muži padají k nohám

araganový olej bílé pole banner

hodinky upraveno

nevěra

depky

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.