Krásná lovkyně miliardářů dělá vrásky ruskému impériu

Nastya je mladá běloruská luxusní společnice, jejíž Instagram, díky publikování provokativních fotografií ze sexuálních setkání s údajnými klienty nebo přáteli, sleduje přes 86 000 lidí.

Největší popularitu získala, když začala zveřejňovat svůj pobyt na jachtě s ruským miliardářem a takzvaným hliněným magnátem Olegem Deripaskou a ruským vicepremiérem Prikhodkem na luxusní jachtě v Norsku.

organi

Nastya Rybka, jejíž skutečné jméno je Anastasija Vashukevich, uvádí, že udržovala romantický vztah s miliardářem Deripaskou, a díky tomu se na palubě jeho luxusní jachty, setkala i s ruským vicepremiérem Prikhodkem.

Tím bohužel zavařila ruským uživatelům sociálních sítí, protože díky ruskému cenzurnímu orgánu Rozkomnadzor nyní hrozí, že se brzy budou muset obejít bez YouTube a Instagramu. Ruský cenzurní orgán totiž pohrozil, že pokud nebudou odstraněny snímky, na kterých jsou zachyceni oligarcha Oleg Děripasky a vicepremiér Sergej Prichoďka, jak si užívají ve společnosti prostitutek, tak tyto sociální sítě kompletně zablokuje.

Nastya Rybka o svém umění lovit milionáře napsala také knihu „Deník o svádění milionářů“, kde nabízí rady a příklady pro mladé ženy, které chtějí komunikovat s bohatými muži. Větší odbornici na svádění milionářů byste jen těžko pohledali.

Tato mladá a atraktivní dívka je také blízkou spolupracovnicí běloruského sexuálního guru Alexe Lesleyho, který vede kurzy svádění pro muže a v Rusku je velmi populární. Lesly chtěl dokonce své popularity využít i ke kandidatuře na prezidenta.

Milujete značky Tramontana, Silvian, Cache Cache, Yes! Miss, Mango a Steilmann? Užijte si báječné nakupování  v outlet obchodu MiaviModa.cz

Na luxusní dovolenou vicepremiéra Sergeje Prichoďka začal upozorňovat i protikorupční aktivista Alexej Navalnyj, který z celé aférky udělal celostátní skandál.

Navalnyj ve svém informačním videu komentuje dovolenou hliněného magnáta Olega Deripasku s místopředsedou vlády Sergeje Prikhodka na jachtě, která se plavila v mezinárodních vodách, a na které byly přísně předem vybrané luxusní erotické společnice. Poukazuje tak na spiknutí úplatků a korupce, které poškozují vládu prezidenta Vladimira Putina.

Jak je vidno, Nastya Rybka je velice krásná a ambiciózní mladá žena, která zjevně ví, co od života chce a hlavně si to také umí vzít.

Arganový olej z Maroka si rozhodně zamilujete
Co dělat, když už nechcete být hodná holčička?
Prý mě miluje, proč mě tedy neustále zraňuje?
Spalovač tuků může být dobrý sluha, ale také zlý pán!
Prstýnek. Povídka o ženské vynalézavosti a mužské naivitě
Nejtemnější stránky vašeho znamení
Návod pro muže jak zbalit ženu. Zabralo by to i na vás?
Smrdí vám byt? Možná za to může váš manžel!

araganový olej bílé pole banner

hodná holka

holka k ničemu I část opraven

bsjssss

nasdfr

fhfhfhf

Vaše Sonia N.

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.