Jak rychle zhubnout deset kilo

Chcete opravdu vědět jak rychle zhubnout o deset kilo a již se k nim nikdy nevrátit? Tento článek vám naservíruje přesný postup jak na to. Žádné tabletky, žádné drahé procedury, jen vy a vaše píle!

moveandfood(1)

Pro rychlé zhubnutí je důležité úplně překopat svůj jídelníček a naučit se pít neslazenou vodu bez bublinek.

Už nechcete být hodná holčička? Zjistěte, jak se stát zbožňovanou ženou, před kterou budou muži padat na kolena a také se začtete do příběhů ze života potvor i hodných holčiček.

.  Doma se vykašlete na úklid a vyražte si ven za pohybem. Udělejte to hned, dokud máte energii a chuť

nový bannner

Začněte ostrou chůzí. Nahoďte tempo a držte ho aspoň 15 minut. Po té se vrhněte na tři série důkladně provedených sklapovaček. Každá série by měla mít 15 opakování. Pak si 20 minut zaběhejte. Držte rychlost běhu tak, abyste těch dvacet minut zvládla běžet. Pokud z důvodu netrénovanosti nevydržíte běžet 20 minut, prokládejte běh ostrou chůzí. Hlavně žádné zastavování a vydýchávání! To musíte dělat úplně každý den po 14 dnů! Pakliže nejste vůbec trénovaná, tak najížděte pomaleji.

První dva dny si zkraťe běh pouze na deset minut a sklapovačky stáhněte na tři serie s deseti opakování. Stejně se pravděpodobně nevyhnete bolestí svalů, ale začít prostě nějak musíte. V případě, že budete poctivě dodržovat pohybový režim, můžete si jednu denně dopřát k zeleninovému salátu 100gramů sýru, či 100gr. stejk z kuřecích prsíček. Tímto stravováním úplně vyloučíte tuky a škroby, což je pro hubnutí zásadní. Přitom ovoce a zelenina + kousek sýra, či stejku vám dodají potřebnou energii i bílkoviny. Ano, zelenina a ovoce obsahují i bílkoviny, to ví zřejmě málokdo.

Pokud dodržíte co se v tomto článku píše, tak vám zaručuji, že jojo efek vůbec nepříjde!  Stačí jen naprosto přesně dodržovat všechna zde zmiňovaná pravidla. Hned zpočátku pro vás bude nejdůležitější pochopit, že nebudete držet dietu  pouze po určitou omezenou dobu, ale že musíte svůj jídelníček přepsat napořád. I po té, co dosáhnete vámi zvoleného výsledku! To je ten první a  vůbec asi i nejdůležitější bod vašeho úspěchu! Navždy a úplně překopat svůj jídelníček!

To znamená, že po uplynutí této tvrdé čtrnáctidenní diety nenajedete na vámi navyklé stravování, ale budete se i nadále držet zkrátka. Prostě již navždy zapomeňte na opulentní hodování v cukrárně, či večerní přežíračky u televize. Definitivně si vymažte ze vzpomínek slazené limonády, kokakolu, křupínky, máslo, margaríny, bílé pečivo a podobná lákadla, na kterých jsem jako lidstvo závislí. Ano, závislost, ne hlad, z nás dělá přepapané kouličky. Takže již nikdy více.

Na vašem talíři se budou pravidelně objevovat zeleninové saláty, které si můžete dochucovat olivami, sýrem, grilovanými kuřecími prsy, dále hutné zeleninové polévky, moukou nezahušťované omáčky s masem, kdy jako přílohu zvolíte rýži, nebo dušenou zeleninu, ryby a oříšky. Snažte se do budoucna úplně vynechávat pečivo, či jakékoli produkty z mouky. Obsahují z 90% lepek a ten tělu nepřináší vůbec nic, pouze ho zanáší. Z výživového hlediska je to naprosto bezcenná pochutina, na které jsme bohužel dost závislí. Pokud vynecháte pečivo a těstoviny, samo vás to začne nasměrovávat na zeleninové saláty, bude to pro vás jednodušší.

Naučte své tělo pravidelnému pohybu!   To znamená, že až si odmakáte 14 dní tvrdé dřiny, tak nezahučíte pod deku k televizi, ale budete se dále držet nějakého pohybového plánu. Naplánujte si to! Počítejte s tím!

Vaši věrní pomocníci při hubnutí

Při snaze rychle zhubnout se neobejdete bez „dopingu“. Pro rychlejší snížení váhy je dobré zvolit potravinové doplňky, které vám usnadní spalování tuků. Pohlédněte se po potravinových doplňcích, které obsahují Konjugovanou kyselinu linolovou (CLA). CLA patří mezi tzv. „zdravé tuky“, a je známý jako „spalovač tuků“. Funguje to jednoduše tak, tak, že zvyšuje a urychluje odbourávání tukových zásob. Kromě toho CLA má zvýšený protirakovinotvorný účinek. Výzkumem bylo prokázáno významné snížení rizika vzniku nádorů prsů, kůže, střev, prostaty. Kongjugovaná kyselina linolová podporuje růst svalové hmoty a umí snižovat hladiny tuku v těle.
Kromě CLA je vhodné užívat vitamíny B komplex a Céčko. Vitamíny B komplex totiž aktivují metabolismus tuků a celkově se podílí na zvýšení metabolické aktivity. Vitamíny ze skupiny B komplex jsou zapojeny do celé řady metabolických procesů. Při jejich nedostatku dochází k potlačení některých metabolických pochodů. Jejich zvýšení příjem tak napomůže nastartovat metabolismus a spalování tuků. Céčko nakopává organismus, odstraňuje únavu, zvyšuje energii a tím tělo popouzí k aktivitě. Aktivita, to je pohyb, pohyb to je hubnutí 🙂

 Rozhodněte se k činu! 

Mnoho žen se dokáže se svoji váhou „smířit“ natolik, že se rozhodnou nedržet žádné omezující diety a svoji energii si raději šetří na provoz domácnosti, než aby ji marnotratně utrácely ve fitku. Začnou prostě žít podle jednoho známého a populárního motta : Jsem baculka a kdo mě má rád, tomu to nevadí. Okolí také dokáže od hubnutí perfektně demotivovat. Konejšivé věty typu : ale jdi, vypadáš výborně, chlapi mají rádi, když je na co sáhnout, atd. dokáží baculku snadno přesvědčit o tom, že je vše ok a není třeba nic řešit. A tak nic neřeší.
V životě ovšem existují situace, kdy je navzdory původnímu přesvědčení, potřeba rychle zhubnout o deset kilo nebo i více. Největším tahounem pro hubnutí bývá často nová láska. Žena se chce strašně moc líbit a v tu ránu jdou všechny ty chlácholivé řeči stranou. Je prostě nutné zhubnout a být atraktivní! A to velice rychle. Nebo ještě lépe, bleskově. V podstatě není důležité jaká motivace vás donutí zhubnout, protože nejdůležitější je stejně vaše chuť a odhodlání! Bez ohledu na důvod, pokud budete mít pevné odhodlání a investujete do hubnutí dostatečné množství energie, může se vám podařit rychle zhubnout i o 10 kilo už za měsíc.

Tento ďábelský spalovač tuků z vás udělá modelku lusknutím prstů. Jak to funguje se dozvíte zde.
Jak zdravě zhubnout
Nejtemnější stránky vašeho znamení
Proč muži chtějí potvory? Začtěte se do knihy, která vám pomůže najít a zkrotit pana božského. Tento bestseler od spisovatelky Laury Janáčkové prostě musíte mít 🙂
Návod pro muže jak zbalit ženu. Zabralo by to i na vás?
Smrdí vám byt? Možná za to může váš manžel!

běhání

Napsala Soňa N.

 

 

 

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.