Hledáte si muže přes inzerát? Díky genderové korektnosti to může být v budoucnu problém

Nyní nám to může znít neuvěřitelně, ale takto naše budoucnost, díky antidiskriminačním aktivistům, může velice brzy vypadat!

Ještě před pár lety bylo pro personalisty, běžné psát do inzerátu, že hledají jeřábníka, horníka, zedníka nebo třeba prodavačku lahůdek. V dnešní době už takovou poptávku nikde nenajdete. Nesmí se to.

Z důvodů genderové korektnosti se tedy v budoucnu  klidně může stát,  že se nebude smět v seznamovacím inzerátu uvádět pohlaví, které hledáte.

Popis takového inzerátu by mohl znít asi takto: Osoba s mléčnými žlázami a otvorem v přední části rozkroku, 38 let, se zájmem o tanec, divadlo a rodinu, hledá člověka s výčnělkem v přední části rozkroku, který má podobné zájmy. Dítě není překážkou. Značka: spolu životem 👩‍❤‍💋‍👨

Je to sice k zasmání, ale vůbec to není nemožné. V budoucnu nás prý čekají i společné toalety, narozenému dítěti se do kolonky pohlaví bude vyplňovat 0 a těšit se můžeme na spoustu dalších antigenderových vychytávek.

výstřižek reklama

Co vy nato, jak se vám zamlouvá genderová korektnost? K diskuzi se můžete připojit zde.

Proč mi ubližuješ když mě miluješ?
Balada zlomeného srdce

kuchyňská

nevěra

muslimsky

seznámení

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.