Děti pohlídá zkušená chůva, zajděte s partnerem do kina

ellanela.cz_agslunecnice_cz_nahledovy

Někdy nemáme na domácnost dostatek času. Chceme si udělat pěkný den jen pro sebe, na nic nemyslet, vypnout a těšit se z přítomnosti partnera nebo partnerky. Jistě, to by nebyl takový problém, ale někdo musí pohlídat děti a prarodiče zrovna teď nemohou? Tak žádný strach, odbornice už může být za chvíli na cestě. V Praze a okolí se o vaše ratolesti postará zkušený dohled, který to s mládeží výborně umí!

První den je zdarma a na zkoušku

Pokud si chcete služby nezávazně vyzkoušet, určitě můžete. Dokonce je to vhodné, protože pak hned máte jasno, jestli chcete pokračovat i v budoucnu. Mít zajištěné spolehlivé hlídání dětí Praha je totiž doslova poklad. Ceník je přátelský k vašemu rodinnému rozpočtu a děti se mohou také naučit leccos užitečného.

Chůva

Úklid hraček před večeří, společná konverzace s chůvou, procházka v parku nebo čtení oblíbených dětských knížek, program si můžete vybrat podle svých aktuálních preferencí. Chůva je zkušený profesionál a poradí si snadno v každé situaci, přijet může už za malou chvíli.

Domácnost se určitě sama neuklidí

Chcete mít vše o svátcích jako z cukru nebo hodláte provést generální úklid, jen na něj v nabitém programu těžko hledáte čas a neustále jej odkládáte. Na úklid domácnosti si ale můžete najmout ostřílené profesionály! Ať už půjde o jednorázovou záležitost nebo pravidelnou akci, co se bude každý týden nebo dva opakovat.

Mytí oken

Dobrá komunikace je základ všeho, nebojte se vnést do věci své konkrétní požadavky a přání, ochota vše vyplnit je samozřejmostí. Nemusíte ztrácet nervy, pokud je pár dní do nějakého svátku nebo oslavy narozenin a nestíháte vše pečlivě uklidit. Nechte to na profesionálech a užijte si třeba příjemný den s partnerem. Výlet třeba do ZOO Mořský svět na Výstavišti určitě potěší i menší děti, pokud je vezmete s sebou

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.