Zbožňujete festivaly? Tyhle si rozhodně nenechte ujít

Nechte se inspirovat našim výborným tipem, jak báječně strávit svůj čas. Patříte k milovníkům vegetariánského jídla? Tak to si rozhodně nesmíte nechat ujít VEGGIE festival, který se již brzy bude konat na pražské Náplavce.

8. duben – Folklórní festival

folk

Praha 5, Kinského zahrada 98. Na tomto festivalu můžete zažít sérii tradičních podvečerů s představením národopisných oblastí České republiky společně s přednáškou a tanečně-hudebním vystoupením. Přednáší pan prof. Daniel Kadĺubiec a vystoupí Taneční folklórní soubor Oldrzychowice. Národní muzeum – Národopisné muzeum. Více na Informuji.cz 

29. duben –  Festival Utubering

utub

Festival proběhne v Praze v sobotu 29. dubna na PVA Letňany, Praha 9,  a v Brně v sobotu 6. května 2017 na brněnském Výstavišti. Brány otevřou ve 13:00, do 15:00 poběží zahřívací program s překvapeními a od 15:00 Grand Opening.

Účinkující: Přehled dosud potvrzených účinkujících na ročník 2017: Kovy, Gogo, Shopaholic Nicol, MenT, Jirka Král, Vaďák, Deethane, Exploited, Fallenka, Anna Šulc, Pedro, Moma, Zachy, Style with me, Sterakdary, Get the louk, Gabrielle Hecl, Stejk, HouseBox, LucyPug, A Cup of style, Barbora Votíková, Makyna016, Martin Rota, Herdyn, Matúš, DenisTV . Mezi potvrzené hudební headlinery patří: SLZA, Sebastian, ATMO music a Johny Machette.  Více na Informuji.cz

30. duben VEGGIE NÁPLAVKA: LOVE. FIRE & VELVET

festival

2 DAYS 30.4. – 1.5. Přijďte si užít dva dny plné lásky a dobrého jídla na Náplavce, Praha. 30.4. od 15hodin si na Čarodějnice s tématem lásky nejprve pohrají malí i velcí během odpoledne plného skvělého vegan jídla. Na hlavní tribuně můžete sledovat mnoho kulturních akcí. Těšit se také můžete třeba noční bojová show Vegan Fighter. 1.5. Velka oslava lásky a ohleduplnosti ke všem živým bytostem.

Veggie trhy – téměř 80 prodejců se na minulých ročnících staralo o to, abyste mohli celý den ochutnávat, zkoušet, inspirovat se a nakupovat všechno, co dělá vegan gastronomii ohromným a sílícím trendem, který přináší stále více lidem zdraví a dobrý pocit z toho, že kvůli potravinám nemusí už zbytečně umírat a trpět zvířata.

17. červen – Respect festival

klllll

Respect fest, který zve do Prahy umělce spadající především do žánru world music, se uskuteční 17–18. června 2017. Prvním ohlášeným vystupujícím nadcházejícího ročníku je Iva Bittová & Čikori s novým programem.  Praha 7. Více na Informuji.cz

23-24. červen Metronome Festival Prague 2017

1metronom

Jedná se o druhý ročník mezinárodního hudebního festivalu, který i letos bude hostit interprety zvučných jmen. Ostatně posuďte sami: Sting, Kasabian, Young Fathers, Solomun, Monkey Business, Shells, David Koller, Lenny, Ewa Farna a další.

Městský festival je umístěný částečně  v zeleni i v zábavním parku. Tento festival si můžete užít se vším všudy i s romantickým kempováním. Více informací naleznete na  webu metronomefestival.cz

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.