Zápisník s vyšívaným koníkem

Tento ručně vytvořený zápisník s vyšívaným koníkem pochází z dílny Kateřiny Látalové. Kůň je vyšit na vyšívacím stroji na béžovou látku se semišovým povrchem.

Cena:          505 Kč
+Poštovné: 70 Kč

Při hromadné objednávce se poštovné sloučí a jeho cena se zohlední podle obsahu objednávky. Jak v obchůdku nakupovat? Obsloužím vás osobně. Prostě si vyberte věcičky, které se vám líbí a pošlete mi zprávu na email: konska.oaza(zavináč)gmail.com, nebo na messengera FB Koňské oázy.

Slova autorky

Látkou s výšivkou jsem potáhla kartonové desky. Vnitřní strana desek je začištěna „předsádkovým“ papírem. Na rohy desek jsem umístila kového ozdobné rožky. Blok má 120 listů z bílého kancelářského papíru. Rozměr bloku cca A6 cm, měřeno bez koužkové vazby.

V případě zájmu mohu vytvořit i ve větší velikosti. Bílé kancelářské papíry mohou být nahrazeny tvrdšími papíry a tak vznikne fotoalbum, či mohu nahradit za skicovací papíry smetanové barvy značky Fabriano.

Děkujeme za každé vaše rozhodnutí nakoupit v našem obchůdku.

Pokud jste si nic nevybrali a přesto chcete pomoci domovu pro koně v nouzi, můžete mě kontaktovat na messengera FB Koňské oázy a pomoci jako dobrovolník, brigádník, nebo nás podpořit finančně na našem transparentním účtu: 239181296/0600 

Zpátky do obchůdku >>