Výklad z karet. Podrobný seznam osvědčených věštců a kartářek

Výklad z karet většinou hledají lidé, kteří si sami nevědí rady se svojí životní situací. Výklad od zkušené kartářky nebo kartáře může pomoci všem, kteří hledají řešení ve své těžké životní situaci a potřebují poradit. Tarotové karty promlouvají několika způsoby. Vždy je rozhodující pozice a pořadí karet, ze kterých kartář/ka následně čtou věštbu.

Zájem o výklady z karet je obrovský a není výjimkou, že čekací lhůty na výklad jsou stále delší a částky za seance se neustále zvyšují. O výklady z karet mají stále více zájem i lidé, kteří nemají peněz nazbyt a přesto neváhají dát za jedno dvouhodinové sezení i patnáct stovek v naději, že jim karty ukážou cestu k úspěchu, oprostí je od strachu nebo jim pomohou rozseknout náročné rozhodování.

Údajně nejčastěji se lidé karet ptají na komplikované vztahy, zdraví a rodinu, a teprve potom na peníze.

Náš seznam kartářek a věštců vychází ze sledování pozitivních recenzí uživatelů, kteří své zkušenosti s výkladem sdělují v různých tématicky založených skupinách. A to je vlastně i inspirace pro vás: pokud nyní hledáte zkušeného věštce nebo kartářku, nezapomeňte si vždy o dotyčném zjistit co nejvíce informací.

Dle recenzí je například vynikající  kartářka Iveta Lejsková Vojtová z Újezdu nad Lesy. O té dokonce napsal portál iDnes malý medailonek. Kontaktovat se s ní můžete například přes portál e-Kartarka.cz

Osvědčeným a vyhledávaným kartářem je i pan Pavel Servuňka z Vlašimi. Vestirnavlasim.cz >>

Recenze a zkušenosti s kartářkami >>

Diskuze >>

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.