Chcete si pořídit vilu v Praze? Máme pro vás tip!

Situace s dostupným bydlením v Praze je více než tristní, neboť prakticky neexistuje možnost pořízení stávajícího domu nebo bytu. Pokud už se taková alternativa objeví, je pořizovací cena naprosto přestřelená, a proto si takovou nemovitost nemůže mnoho lidí dovolit. Naštěstí stále vznikají nové rezidenční oblasti, v nichž si můžete pořídit svou vysněnou vilu i vy.

Proč si vybrat lokalitu Chuchle?

Jeden z vilových komplexů vzniká i v okolí Velké Chuchle, kdy se po dokončení stane tato oblast součástí městské části Praha 5. Vily se nacházejí na severovýchodním svahu přímo nad chuchelským závodištěm přímo u ulice Na Hvězdárně. Celkově se jedná o velice klidnou lokalitu, která je vhodná i pro bydlení s dětmi. Blízko vašeho domu se totiž nachází veškerá občanská vybavenost, již byste mohli v průběhu dalšího života potřebovat.

Máte zájem o prohlídku vily?

Jestliže je váš zájem o zakoupení vily v tomto novém residenčním komplexu opravdu silný, můžete se pochopitelně vydat na prohlídku vzorové stavby. Při ní získáte daleko lepší představu nejen o domě, který se chystáte koupit, ale také o jeho zařízení. Všechny vily v Praze jsou totiž vhodné jak pro jednogenerační, tak i vícegenerační bydlení. Součástí pozemku je i zahrada nebo garážové stání.

Jak bude vila vybavena?

Vily na prodej jsou tedy situovány v klidné oblasti, která je jako stvořená pro spokojený život. Vnější design vily je sice pevně daný, ovšem vy jej můžete vkusně doladit moderním a elegantním vnitřním vybavením. V této oblasti dostanete téměř neomezenou volnost, takže si svou vilu budete moci zařídit podle svých představ, což je jistě snem každého z vás. Ze svého budoucího obývacího pokoje si tak budete užívat výhled na nádhernou stověžatou Prahu.

Plánujete-li v nejbližší době pořízení vlastní vily na Praze 5, měli byste si pospíšit. O nové nemovitosti je totiž obrovský zájem, a proto byste neměli s vlastní koupí dlouho otálet.