Užijte si své těhotenství v krásném a šik oblečení

V dávné minulosti budoucím maminkám nezbývalo nic jiného, než se přiklonit k nouzovému způsobu oblékání. Nejedna současná babička si možná s úsměvem vzpomene, jak musela nosit pánské kalhoty a plandavé košile nebo si sháněla oblečení v nadměrných velikostech.

banner_exceland

Docházelo pak k tomu, že těhotné ženy, pokud neměly v rodině šikovnou švadlenku, chodily v obrovském oblečení a bříško skrývaly pod volnými halenami. Takto těhotenské oblečení opravdu nemá vypadat a dnes už je to naštěstí pouze trpká vzpomínka vzdálené historie.

Nezapírat bříško je trendy

V současné době je naštěstí dost velká nabídka těhotenského oblečení, takže každá nastávající maminka může jedno ze svých nejhezčích období života prožít hezky a moderně oblečená. Bohužel i přes to se mnoho maminek stále uchyluje k provizornímu řešení, jako jsou třeba rozepnuté kalhoty přichycené gumičkou, které pak maskují dlouhým XXL tričkem. A je to velká škoda, protože maminka by si měla své těhotenství naplno užívat a cítit se přitom krásná.

Možná je to tím, že nemají inspiraci a vůbec netuší, jak je to úžasný pocit, dát své těhotenství na odiv a přitom být krásně a elegantně, mnohdy i sexy oblečená. Skvěle navržené oblečení pro těhotné je koncipováno tak, aby oslavovalo tělo budoucí maminky a dalo vyniknout kráse žen v jejich nejkrásnějším období.

overal

Vybírejte kvalitu, protože na ní vždycky vyděláte

Znáte to staré a přesto pořád populární úsloví, které kdysi pronesla legendární Coco Chanel: Nejsem tak bohatá, abych si mohla kupovat levné věci? Tak u těhotenského oblečení to platí trojnásob! Abyste se za každých okolností cítila v těhotenství komfortně, potřebujete na sobě mít oděv, který je vyroben ze špičkových materiálů a precizně střižený i ušitý.

Výhodou kvalitní těhotenské módy bývá, že mnoho modelů se šije tak, aby se dalo nosit od začátku až dokonce těhotenství a navíc sloužilo i po porodu.

kjjhfd

Mrkněte se na nejvychytanější stylový mateřský batoh pro všechny maminky
MÓDA A STYL: Vytvořte si kryt na telefon s vlastní fotografií
Potíže s pejskem? Začtěte se do eBooku, ve kterém najdete konkrétní a simple řešení těch nejpalčivějších psích hříchů
Už nechcete být hodná holčička? Zde se dozvíte jak na to a také si přečtete příběhy ze života potvor i hodných holčiček.
Jak zdravě zhubnout

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.