Už nechci být hodná holka | eKniha

Věříte, že svého vyvoleného ohromíte věrností, pracovitostí a skromností? Chyba lávky! Na světě je totiž příliš mnoho mužů, kteří tyto ušlechtilé vlastnosti berou jako fádní samozřejmost, ale bohužel, z toho se jim kolena neroztřesou. Jakmile se v jejich zorném poli objeví žena, která jim nabídne dobrodružství, vzrušení a nejistotu, zapomenou nejenom na domácí teplou večeři, ale i na svoji oddanost k ženě, která ji pro něj s láskou připravila.

Míváte příliš často zlomené srdce a vaše kamarádky vám říkají, že jste na muže prostě moc hodná? Pak je tato knížka právě pro vás. Začtěte se do skutečných příběhů a získejte skvělou inspiraci, jak už nebýt hodná holčička.

 

Tu knížku chci >>

165 Kč

Tahle knížka vám změní život! eKniha má PDF formát, 102 stránek a bude vám doručena na vámi přiložený email.. V případě jakýchkoli dotazů ohledně knížky mi můžete napsat přímo na messengera FB zde >> nebo na email: sona.navratilova(zavináč)zpravodaj24.cz 

 

Platba pomocí QR kódu PayPal

👇

165 Kč

Oskenuj QR kód, napiš částku 165 Kč a odešli. Ebook ti zašlu na email uvedený u tvého PayPal.

Platba přes Buymeacoffee

👇

☕ Koupit zde

Tato platforma spolupracuje s oblíbenou platební bránou Paypal. Je bezpečná a rychlá. Knížka Vám dorazí okamžitě po platbě.

 

eKniha má PDF formát, 102 stránek a lehce se čte. V případě jakýchkoli dotazů ohledně knížky mi můžete napsat přímo na messengera FB zde >> nebo na email: sona.navratilova(zavináč)zpravodaj24.cz Už nechci být hodná holka si brzy budete moci koupit i v obchodech PalmaKnihy, knihkupectví Kosmas a Martinus. 

Láska samozřejmě nemá připomínat válečné bojiště, jenomže, co si budeme nalhávat, mnohdy v lásce kráčíme jako v minovém poli a nevíme, kdy kde co vybuchne a povede ke krachu. Z lásky se rázem může stát ptáček v síti, který lapen v pasti umírá. Někdy stačí maličkost, která druhého odradí. Stane, že dáváte málo lásky a druhý se začne poohlížet po jiné náruči, jindy té lásky zase dáte moc a partner se cítí jako v těsné pasti.“

Koupit knížku >>

165 Kč

 

Obchodní podmínky

Zásady ochrany osobních dat

Kontakt