Raketová snídaně

Tohle je ta nejjednodušší a hlavně nejvíc rajcovně dietní snídaně, jakou si můžete rychle připravit. V sýru získáte 31 gramů bílkovin, což je pro 70 kilovou bohyňku téměř polovina denní dávky 🙂, a 230 kalorii, v případě, že je se sníženým obsahem tuku.
V okurce najdete vlákninu, vzácnou a nejdokonaleji přírodně přefiltrovanou vodu, vitamíny a enzym, který vás může ochránit před některými parazity (hlavně tasemnicí). Jasnačka, řeknete mi, že tohodle se nenajíte, ale garantuju vám, že najíte a hlavně budete za pět minut schopná akce nečeká vás žádné funění a těžkostí v břiše po hutném konvenční snídani.
Důležité je mít v kabelce nachystané další svačinky, protože po takovém obědě budete mít samo rychleji hlad, chutě – já teď ujíždím na dezertu složeného z jahod a sladkého tmavého vína, po sladké svačině si moc ráda dávám vlašské ořechy, které jsou studnicí magických omega 3, pohladí vaší pleť zevnitř a dodají další bílkoviny.
Ve své FB skupince VIP hubnutí pro bohyňky vyhlašuji pravidelné týdenní výzvy, které vás nastartují. Pokud se chcete zúčastnit výzvy, nebo se chcete přidat do skupinky jen tak, pro inspiraci, můžete požádat o členství zde. Ve skupince je zakázáno nabízet potravinové doplňky, vše je vedeno v duchu inspirací, je zdarma, nic se nenabízí – je to jen o podělení se o vychytávky, které mi již 30 let fungují a dělají ze mě totál kočku a fit frajerku (Y) 🙂 Ráda se podělím.
Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.