Jak se vyrovnat s rozchodem? Tento návod vám rozhodně pomůže. Ověřeno!

Právě procházíte bolestným rozchodem a nevíte jak se s ním vyrovnat? Přečtěte si stoprocentně účinný návod jak se vyrovnat s rozchodem.

Rozchod s partnerem je téměř vždy velmi bolestná událost. Odešel vám ze života a vám se ze dne na den zhroutil svět. Nic nemá smysl, dny i noci jsou naplněné bolestí a život ztrácí smysl. Teď hned se vám chce umřít, i když víte, že čas všechny rány zahojí. Chcete rychlou a účinnou pomoc, pilulku nebo zázračný elixír, kde to jen vzít?

Poctivě dodržujete známé rady, snažíte se dělat věci, které vás normálně baví, chodíte mezi lidi, trávíte čas s přáteli, snažíte se svůj mozek zaměstnat, aby neměl čas přemýšlet o bývalém partnerovi, ale jak v noci lehnete do postele, dostanete to na plný pecky, i s úroky. Mozek dokáže být pěkná potvora.

Asi mi dáte za pravdu, že největší bolest přichází v okamžiku, kdy se dozvíte, že muž rozchod nijak zvlášť neprožívá a naopak už má rozhozené sítě, nebo dokonce novou, byť třeba jen dočasnou, přítelkyni.

Bolestné je také udržovat v sobě naději, že by se k vám mohl vrátit. Každé nové zjištění, že tomu tak nebude, vás vrací zase na začátek a vy si budete tu nejhorší počáteční bolest prožívat znovu a znovu.

Přestaňte doufat, že se k vám vrátí. To nemáte zapotřebí.

Váš zázračný elixír

Vy sama si namícháte vlastní zázračný elixír. Bude to koktejl vašeho odhodlání, vnitřní síly a radosti ze života. Soustřeďte se na své nitro a na svůj restart. Vše nové začíná a vy jste připravená si to náramně užívat.

Netrapte se tím, jestli je ex v pohodě a myslete na vlastní pohodu, to uděláte tak, že na rozchodu budete hledat pozitiva, ne negativa. Protože ten rozchod měl nějaký důvod.

Uvolněte se a roztočte to! V prvé řadě změňte svůj životní rytmus a odbourejte staré zvyky. Zaběhnuté koleje totiž vaši bolest jen prodlužují. Pořád si budete říkat, teď bychom spolu obědvali, teď bychom se spolu dívali na telku, jeli na víkend, šli do kina… 

Nyní nastal čas zaměřit se na vlastní sebezdokonalování. Začněte dělat to, co jste si už dlouho plánovala, ale nebylo to u vás na prvním místě. Udělejte vše pro to, abyste se sebou byla maximálně spokojená.

Nebraňte se novým schůzkám a klidně si najděte solidní záplatu, opravdu to funguje. Jen musíte přestat každého chlapa srovnávat se svým ex.

Neberte rozchod jako nespravedlnost, protože, každý má právo se rozhodnout a toho druhého opustit. Pokud usoudíte, že vám vztah dlouhodobě nepřináší žádnou radost nebo naopak jen samé starosti, pokud se zamilujete do jiného, i to se přece stává, vždy máte právo odejít.

Stejné právo má i ten druhý. Když to přijmete, pak je rozchod vysvobození a nikoli bolest.

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.