Seznamka cz

Nová známost na cz seznamce za 3 dny? Evě se to povedlo

Přečtěte si krátký příběh, zatím se šťastným koncem, od naší čtenářky Evy (29), která vyzkoušela online seznamku a podařilo se jí seznámit během tří dnů. Jak dopadlo první rande a jak se její vztah vyvíjí teď vám nepovíme, ale zeptali jsme se jí, na čem podle ní závisí úspěch na online seznamce.

Kterou online seznamku si vybrat?

Povím to takhle, je to úplně jedno, jakou seznamku si vyberete. Já jsem se vyhnula seznamkám, které ihned požadovaly jakýkoliv poplatek předem a zůstalo mi pár klasických, kde si můžeš prohlížet profily uživatelů, aniž by tě někdo nutil k registraci, nebo placení nějakého členství.

Co do počtu je to jednoduché – zkuste všechny tyto seznamky bez poplatků, protože štěstí na vás může čekat i na té nejmenší z nich. Já nakonec našla štěstí na randino.cz, kde jsem se během chvíle registrovala. Když jsem našla Michala (33), profil jsem si pak jednoduše skryla, ale nezrušila. Co kdybych ho ještě někdy potřebovala? (smích)…

Seznamky online
Seznamky online jsou moderním způsobem rychlého seznámení

Co je podle tebe úplně nejdůležitější při seznamování?

Nejdůležitější na tom celém jste vy, protože podle toho, jak k tomu přistupujete, tak také přitahujete určité lidi. Pokud si dáte do profilu vyzývavou až lacinou fotku, dočkáte se stejně laděných nabídek a reakcí. Pokud si tam dáte běžnou fotku, třeba z procházky, nebo klidně z dovolené, je to mnohem lepší. Navíc selfie si dnes každý vyfotí během okamžiku a nahraje rovnou z mobilního telefonu.

Takže hodně ovlivní fotka a potom pravdivě a pečlivě vyplněný seznamovací profil. Prostě jděte s kůží na trh, jen tak naleznete vhodný protějšek a neztratíte spoustu času tím, že vše bude úžasné, ale třeba to, že máte děti, bude nepřekonatelná překážka. Prostě sdělte vše podstatné.

Seznamky online jsou moderním způsobem rychlého seznámení
Kvalitní selfie je zárukou úspěchu

Jak jsi poznala, že má smysl jít s Michalem na rande?

No, ono když vám přijde celkem zhruba 20 zpráv, může to vypadat na těžké rozhodování. Měla jsem celkem 5 tipů v užším výběru, ale Michal byl příjemný od první chvíle, na nic nespěchal a už od první zprávy jsem cítila, že jsme na stejné vlně, takže jsem měla velké štěstí. Mimo to po mně nechtěl jakékoliv další fotky, což mě potěšilo a také naše zájmy jsou hodně podobné. Ne úplně stejné, ale oba máme rádi sport a přírodu a příjemnou náhodou je to, že máme oba psa. To je často také problém – ne každý snese domácího mazlíčka.

První den jsme si vyměnili desítky zpráv, potom i na e-mailu, a nakonec jsme si zavolali. Protože jsme oba z jednoho většího města, tak jsme si domluvili velice rychle rande a šli na procházku, což je asi nejlepší i s ohledem na řádění viru Covid-19 (kino, nebo restauraci jsme zavrhli). Šli jsme do toho na přátelské vlně, takže jsme si i rovnou řekli, že pokud si nebudeme sedět podle představ, tak to nevadí a prostě i tak popovídáme, probereme naše seznamování a v nejhorším se rozloučíme.

Seznamky online jsou moderním způsobem rychlého seznámení
První rande je tak trošku dobrodružství

Na co si dávat podle tebe největší pozor na seznamkách?

Při výběru seznamky vynechte takové, kde je podmínkou vstupní poplatek. Následně rozhoďte sítě tím, že si založíte kvalitní seznamovací profil i s fotkou.

Jednoduše si dávejte pozor na podvodníky, ti se poznají celkem rychle, protože po vás hned něco chtějí. Nenechte si na seznamce také od nikoho hrát na city a nemějte slitování – jste na seznamce, jdete se seznamovat. Pokud je někdo na seznamce z jiného důvodu, tak je prostě špatně, nebo jsou jeho úmysly špatné.

Rozhodně nebuďte naivní a nepodceňujte se! Nic není ztraceno a rozhodně si dobře vybírejte i když to bude trvat třeba o něco déle. Je lepší zažít pár příjemných schůzek, než spoustu nepříjemných. Pokud jdete na rande, vždy to někomu řekněte a nechoďte na odlehlá místa. To je myslím tak všechno, víc mě nenapadá. Přeji vám hodně štěstí a začít můžete třeba teď hned na stejné seznamce jako já.