Pytlíček na dárky – podkova

Tento krásný pytlíček na dárky pochází z dílny Kateřina Látalová. Je opakovaně použitelný. Z jedné strany vyšívaný (strojová výšivka).

Cena:           159 Kč
+Poštovné: 70 Kč

Při hromadné objednávce se poštovné sloučí a jeho cena se zohlední podle obsahu objednávky. Jak v obchůdku nakupovat? Obsloužím vás osobně. Prostě si vyberte věcičky, které se vám líbí a pošlete mi zprávu na email: konska.oaza(zavináč)gmail.com, nebo na messengera FB Koňské oázy.

Slova autorky

Ráda bych pomohla naší přírodě, abych ušetřila dřevo našich stromů putující každé vánoce do kontejneru na odpadky v podobě hromady barevných dárkových papírů. Proto jsem vytvořila tyto pytlíčky ze zbytků látek.

Do tohoto obalu můžete balit dárky každým rokem a nemusíte jej vyhazovat. Můžete jej samozřejmě použít i jinak, třeba na sušené bylinky, na hračky….

Pytlíček je ušit ze 100% bavlněné látky a je dvouvrstvý, takže udrží i těžší dárky a nikde nenajdete trčící švy, jsou zašité v meziprostoru. Střih jsem si vypůčila z časopisu Pepitta a tímto také paní Havelkové za něj děkuji.

Pytlíček je velký cca 18 x 27 cm

Je zavazovací na saténouvou mašli (polyester).

Pytlíčky jsou většinou každý jinak veliký, neboť využívám různé bavlněné zbytky. U některých pytlíčků jsou vnitřky sešity z více dílů, abych využila c​o nejvíce materiálu.

Detail výšivky

Děkujeme za každé vaše rozhodnutí nakoupit v našem obchůdku.

Pokud jste si nic nevybrali a přesto chcete pomoci domovu pro koně v nouzi, můžete mě kontaktovat na messengera FB Koňské oázy a pomoci jako dobrovolník, brigádník, nebo nás podpořit finančně na našem transparentním účtu: 239181296/0600 

Zpátky do obchůdku >>