Pytlíček na dárky – kočička

Tento úžasný pytlíček na dárky pochází z dílny Kateřiny Látalové a je opakovaně použitelný. Z jedné strany vyšívaný (strojová výšivka).

Cena:           250 Kč
+Poštovné: 70 Kč

Při hromadné objednávce se poštovné sloučí a jeho cena se zohlední podle obsahu objednávky. Jak v obchůdku nakupovat? Obsloužím vás osobně. Prostě si vyberte věcičky, které se vám líbí a pošlete mi zprávu na email: konska.oaza(zavináč)gmail.com, nebo na messengera FB Koňské oázy.

Slova autorky:

Ráda bych pomohla naší přírodě, abych ušetřila dřevo našich stromů putující každé vánoce do kontejneru na odpadky v podobě hromady barevných dárkových papírů, jsem vytvořila tyto pytlíčky ze zbytků látek.

Do tohoto obalu můžete balit dárky každým rokem a nemusíte jej vyhazovat. Můžete jej samozřejmě použít i jinak, třeba na sušené bylinky, na hračky….

Pytlíček je ušit ze 100% bavlněné látky a je dvouvrstvý, takže udrží i těžší dárky a nikde nenajdete trčící švy, jsou zašité v meziprostoru. Střih jsem si vypůjčila z časopisu Pepitta a tímto také paní Havelkové za něj děkuji.

Pytlíček je velký 22 x 25 cm. Je zavazovací na saténovou mašli (polyester), pokud by jste chtěli přírodnější verzi mohu použít i bavlněnou šňůrku (ale  mám zatím nevyužité zásoby saténových mašlí, tak zatím používám je).
Barvy nití jsou na výběr z cca 96 odstínů.

Děkujeme za každé vaše rozhodnutí nakoupit v našem obchůdku.

Pokud jste si nic nevybrali a přesto chcete pomoci domovu pro koně v nouzi, můžete mě kontaktovat na messengera FB Koňské oázy a pomoci jako dobrovolník, brigádník, nebo nás podpořit finančně na našem transparentním účtu: 239181296/0600 

Zpátky do obchůdku >>