Skandál! Imigranti mají větší ochranu, než evropské ženy

Přestože fyzické a sexuální zneužívání evropských žen ze strany migrujících mužů nadále vzrůstá, je tento fakt korektními politiky a médii neustále popírán či zamlžován. Případy zneužitých, znásilněných a zavražděných žen nejsou spojovány s problematikou migrační vlny, ba dokonce je to s pomocí neziskových organizací a jejich placených kampaní houževnatě popíráno.

Přitom je zjevné, že v zemích jako je Německo, Švédsko a Francie, jsou místní ženy vystavovány každodennímu nebezpečí zneužívání a velmi reálné hrozbě útoku.

Místo aby byly ženy svou vlastí chráněny, jsou tato nebezpečí z důvodu ochrany migrantů popírána. Ochrana je tak věnována migrantům místo ženám.

Ženám se vydávají užitečné rady, jak se mají na veřejnosti chovat, a to by mělo pro jejich bezpečnost stačit.

Bylo nutné tyto rady mezi ženami šířit ještě před začátkem migračního problému? Cítily se ženy v roce 2013 stejně nebezpečně jako dnes?

Hlasy žen, které cítí vlastní ohrožení, nikdo neslyší a pokud ano, pak jsou jejich obavy smeteny ze stolu jako neopodstatněné. Za zvýšení násilných činů zkrátka imigrace nemůže a basta!

Díky této beznaději nedávno vzniklo hnutí s názvem # 120 db, jehož název byl inspirován hladinou hluku „poplašných zařízení“, které některé ženy v Německu nosí ve svých kabelkách.

Hnutí # 120db, je virová kampaň zahájená německými ženami, která zdůrazňuje obrovský rozsah násilí migrantů proti evropským ženám.

Hnutí vydalo šokující video, v němž se ženy představují jako „dcery Evropy“ a prosí o větší ochranu před migranty a islamizací Evropy, která se stále rychleji šíří po celém kontinentu.

Video upozorňuje na několik případů, kdy byly evropské ženy napadeny, znásilněny nebo zavražděny z důvodu neustálého podceňování zvyšujících se násilností ze strany migrantů.

V Německu, kde se násilné zločiny sexuální povahy, zrychlují v poměru se zvyšujícím se počtem migrantů, došlo ve městech jako Cottbus, Kandel a Drážďany, k masivním protestům proti násilnostem migrantů.

Zvláště ženy hrají důležitou roli v německých protestů. V Berlíně bude 17. února uspořádán „Ženský březen“ proti násilí migrantů.

Přestože má hnutí vysokou podporu veřejnosti, musí se potýkat i s kritikou z míst, které se snaží o politickou i multikulturní korektivu. Mainstreamová media o problematice stále mlčí nebo se snaží problém souvislosti migrantů s nárůstem násilí na ženách popírat.

Neziskovky stále dokola ujišťují veřejnost, že vzrůstající násilí není zapříčiněno zvyšujícím se počtem migrantů, i když statistiky hovoří jinak.

To vše jen proto, aby ochránili bezpečí imigrantů, protože vláda se obává, že by se přiznáním souvislostí násilných činů s přílivem imigrantů, spustila nekontrolovatelná vlna odporu. To nikdo nechce, protože neziskové organizace imigranty potřebují, jinak by nedostávali dotace.

Hnutí #120db, ve své kampani upozorňuje na oběti násilných činů, spáchaných imigranty a zároveň vyzývá i ostatní postižené ženy, aby nemlčely.

Ženy, co s tím uděláme?

Vaše Soňa N.

muslimsky

elity

Video kampaně zde.

120

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.