Překopejte svůj život tak abyste ho milovala

Potřebujete ve svém životě úplně všechno změnit, ale nevíte jak začít? Přečtěte si můj článek o tom, jak si nastartovat lepší kariéru života a mít vše po čem toužíte.

Mnoho žen má jistě nějaký důvod říci, že jejich současný život nestojí za nic. Nejčastější příčinou bývá  zhoršující se partnerský vztah či dokonce  jeho ukončení. Následuje  dlouhodobá nespokojenost v sexu a hned poté trable v zaměstnání a nedostatek peněz.

nový bannner

Tisíce žen dále přiznává, že jim radost ze života také ubírá velká porce povinností v domácnosti. To se dá snadno pochopit. Celodenní kolotoč domácích prací, který se nikdy nezastaví opravdu nikomu příliš radosti nepřinese. Úplně nejhorší variantou samozřejmě je, když se všechny tyto okolnosti sejdou najednou. Takový život je pak opravdu nesnesitelný a volá po změnách. Buďte tedy jednou z těch jež mají vůli a odvahu zapracovat na svém štěstí a pojďte to udělat právě teď. Co k tomu potřebujete?

Motivaci

Pro všechno co člověk dělá, a hlavně chce-li to dělat co nejlépe, je důležitá motivace. Co tedy dostanete za to, že na sobě zapracujete?

– krásu

– mládí

– lepšího manžela

– milence

– lepší práci

– více peněz

– splníte si své sny

– uznání u přátel a u lidí na kterých vám záleží

– svobodu a možnost věnovat se sama sobě a svým zálibám.

Vše záleží jen na vašich ambicích a na  tom, kolik  píle jste ochotna investovat. Stojí za to se namáhat? Stojí! Dožeňte to co jste chtěla mít a co vám nyní již připadá nedosažitelné. Začněte teď, vyplatí se to!

Čas na změny 

Tedˇ je ta nejlepší doba na změny. Ptáte se proč právě teď? Protože čtete tento článek a je jasné, že to chcete! Neodkládejte nic na zítřek a  nenechávejte tuto touhu umřít v marnosti. Ukažte světu, že jste žena s velkým „Ž“ a spusťte svůj restart hned teď. Napište si na papír vše, co byste ráda změnila. Pokud si přejete změnit manžela, tak to na papír raději nepište, nebudete přece riskovat, že by si to mohl přečíst, že?

Udělala jsem si malý průzkum toho, co by si mé čtenářky nejvíce přály. Je velice pravděpodobné, že to samé budete chtít:

Omládnout
Lásku
Lepší práci
Více peněz
Lepšího manžela, milence, partnera

Co byste proto měla udělat? Odbrzdit se

Za prvé to znamená, že převedete nejméně 60% svých stávajících domácích povinností na ostatní členy rodiny!

Za druhé, přestanete svůj volný čas trávit u televize a u kávičky s cigaretou. Pokud fandíte fejsbůku, omezíte ho na minimum. Uvědomte si, že i kdyby vám bylo přes šedesát, pořád jste velmi mladá na to, abyste svůj volný čas trávila jako znuděná důchodkyně.

Za třetí, přestanete dlouze telefonovat s přítelkyněmi. Půl hodina řečí o ničem je opravdu pekelná ztráta vašeho času. Pokud si budete chtít poklábosit, pozvěte je na společnou procházku nebo cvičení. Zabijete tím dvě mouchy jednou ranou.

Omezte schůzky s kamarádkami, které neumí nic lepšího, než si pořád stěžovat, pomlouvat, sedět u kafíčka a cpát se dortíkama.  Mohli by vás totiž jinak strhnout sebou!

Po té co se tedy odbrzdíte nastává ten pravý čas  na své vlastní zdokonalování, protože jen práce na sobě samé vás donese k vaším cílům.

Budete hubnout

Můžete se na to vrhnout buď sama nebo můžete využít nějakého fitness kouče. Ruku v ruce s hubnutím přichází i omládnutí a to nejenom vzhledové, ale i fyzické. Jakmile se totiž zbavíte nadměrné zátěže a je opravdu jedno, zda se to týká tří, nebo třiceti kilogramů, vaše tělo chytí nový dech  vy ucítíte takový příliv energie, jaký jste měla naposledy před dvaceti lety. Důvody jsou nejenom odhození tukové zátěže, ale také změna jídelníčku, který se od této chvíle bude sestavovat hlavně z čerstvé zeleniny a ovoce. Zvyšující se kondice vám nasadí křídla. No to už stojí za to ne?

moveandfood(1)

Budete mládnout

 Část vašeho omládnutí přijde zároveň s tím, jak zapracujete na svém zhubnutí. Druhá etapa mládnutí bude následovat, pokud si necháte dobře poradit ohledně vašeho účesu, líčení a hlavně oblečení. Dalším opravdu důležitým prvkem mládnutí je  harmonie nitra. Vzpomeňte si na dobu kdy vám bylo o dvacet let méně a zkuste si vybavit stav vašeho nitra. Zdá se vám, že jste si tenkrát více užívala? Že vám připadalo všechno hezčí? Ano, je to tak. Mládí neumí lamentovat nad prkotinami ( výjimkou je snad jedině  nešťastná láska) a  nekritizuje všechny a všechno kolem sebe. Tenkrát vám nevadil déšť a ani jste se hodinu nerozčilovala nad ujetou tramvají. Neničila vás chvíle čekání ve frontě, nemračila jste se na lidi jen tak, protože jste měla špatnou náladu. Zažijte si znova vaše mládí a nechte ho vniknout do vašeho nitra. Váš obličej se rozzáří a možná ani nebudete potřebovat plastického chirurga.

Budete zamilovaná

 Lásku můžete buďto najít, nebo obnovit. Záleží na vás. Pokud váš manžel není úplně k zahození, je dobré dát mu ještě šanci a zapracovat na vašem vztahu tak, aby byl opět plný lásky a štěstí. Pokud už máte manžela plné zuby a naprosto objektivně se dá prohlásit, že je nemožný,neschopný a vás nehodný, přestaňte s ním ztrácet čas a změřte se na novou lásku. Uvidíte, že po té co nastartujete své osobní změny, vám to půjde snadno.

Budete mít práci snů

Proto, abyste měla práci snů bude potřeba udělat mnoho věcí. Za prvé si ujasněte zda chcete úplnou změnu zaměstnavatele, nebo zda pouze prahnete po vyšším postu a ve firmě chcete zůstat. V obou případech vám samozřejmě také půjde o nabídku vyššího platu. O peníze jde přece vždycky. Ať už se rozhodnete  jakkoli, mějte na paměti, že budete muset zapracovat na vylepšení svých schopností, a to i přesto jak moc si myslíte, že už nyní jste geniální. Toužíte-li pracovat o několik levelů výše, musíte nejenom výrazně vylepšit své stávající schopnosti, ale získat i ty nové. Pokud jste do teď neuměla to co vaši nadřízení , naučte se to¨a překonejte je!

Budete mít více peněz

Vaše sebezdokonalení vám automaticky přinese i více peněz.  Pokud se budete cítit dobře a sebejistě, vše vám najednou půjde samo od ruky. Nové věci, které jste se naučila, mysl, kterou jste svou pílí zušlechtila, tělo jež nabralo mladistvé tvary a vaše omlazená vizáž, to vše vám přinese velkou dávku sebevědomí a s ním i mnoho peněz! Konečně přestanete přepočítávat drobné, losovat složenky a drancovat úvěrové karty. Začnete si užívat peněz, které jste si vlastní zásluhou vydělala. To stojí za námahu, nemám pravdu?

Budete mít super manžela, milence, partnera

Tak to je jasné. Jako mladá sebevědomá žena si ho určitě získáte. Vy totiž budete mít jen takového, který vás bude hoden.

Doporučuji: pohodlné a efektivní online hubnutí s nutriční terapeutkou a cvičitelkou Adélou Čížkovou DiS.
Proč mi ubližuješ když tvrdíš, že mě miluješ?
Už nechcete být hodná holčička? Přečtěte si moji výstřední Příručku pro mrchy začátečnice a dozvíte se, jak se stát ženou, které muži padají k nohám

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.