Podle feministek jsou parkovací místa pro ženy genderově nekorektní

Představte si, že přijíždíte k supermarketu a nemusíte objíždět celé parkoviště a hledat místo kdesi za humny, ale můžete své autíčko zaparkovat přímo před obchodem. A navíc budete mít pár centimetrů k dobru, aby se vám na něj pohodlněji najíždělo. Je to pro vás lákavá představa? Věřím, že ano. Mně se to třeba dost líbí. Ale feministky řičí a mužům se to také moc nezamlouvá. V čem je vlastně problém?

Feministky to berou jako dehonestaci našich řidičských schopností. Nelíbí se jim, že po té, co si ženy vydobyly rovnoprávnost, je tohle zvrácený krok zpět, který poukazuje na to, že ženy jsou špatné řidičky a potřebují zvláštní ochranu.

Parkování blízko vchodu je prý bezpečnější, protože znesnadňuje přepadení. Na základě toho vydala Evropská Unie obecné doporučení, že by na velkých parkovištích měla být tato místa, kromě invalidů, vyhrazena i ženám.

Ani mužům se vyhraněná parkovací místa pro ženy nelíbí. Je to podle nich diskriminace na úkor mužů.

na šířku

„Stačí, že kvůli místům pro invalidy už není možné zaparkovat blízko vchodu do Hypermarketu. Teď ještě ženské!“ rozčiloval se můj kamarád Jaroslav, když jsem se ho ptala na jeho názor.

Teď už jenom zajistit, aby na ta místa s nápisem ŽENY nechodily blondýny čůrat! Zaznělo na jedné nejmenované sociální síti.

Buďte genderově korektní!

Famózní granule s kachním masíčkem, ze kterých se váš pejsek pomine blahem. Podívejte se, kde je můžete sehnat a nepropásněte akční balení
Prý mě miluje, proč mě tedy neustále zraňuje?
Spalovač tuků může být dobrý sluha, ale také zlý pán!
Jaký je nejúčinnější přírodní lék na depresi? Rozhodně Bachovky. Více informací najdete zde
Doporučuji: pohodlné a efektivní online hubnutí s nutriční terapeutkou a cvičitelkou Adélou Čížkovou Di

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.