Na lodi se budete cítit jako hvězdy z Hollywoodu

Když mě můj dlouholetý kamarád požádal, abych mu poradila nějaké originální místo, kde by mohl svoji přítelkyni požádat o ruku, stáli jsme zrovna u Vltavy a kolem nás projížděly různé výletní lodě.

„Víš co, plácni se přes kapsu a pronajmi si loď. Paluba osvícená loučemi, lehká večeře, vínečko a romantika na Vltavě, z toho bude nadšená, uvidíš.“

Žádost o ruku na palubě stylové lodi Valerie Selene proběhla skvěle a dodnes na ni oba s velkým nadšením vzpomínají.

Party na lodi není jen milionářský sen

Také si občas představujete jaké by to bylo, kdybyste měli malou jachtu, na které pro své přátelé pořádáte jedinečné večírky? Zahradní party může být sice také skvělá, ale pozvat své nejoblíbenější kamarády či rodinu na palubu lodi, to je vysoká liga hodná Hollywoodských hvězd a věřte, že přesně tak se budou vaši hosté cítit. Hostitelem party na lodi můžete být, i když žádnou jachtu nevlastníte. Prostě si ji pronajmete. To je príma, že?

Na party loď s poetickým jménem Valerie Selene, můžete pozvat až dvanáct lidí, se kterými si užijete nádhernou plavbu po Vltavě. Můžete se bavit, slavit, tančit a přitom si vychutnávat nádherné plynoucí scenérie kouzelné Prahy. Z paluby lodi budete mít naprosto jedinečnou a neopakovatelnou podívanou, a zatímco se budete všichni skvěle bavit, bude o vaše pohodlí pečovat palubní personál.

Je libo svatbu na Vltavě?

Svatební oslava na Vltavě, to je něco naprosto velkolepého a nezapomenutelného. Na loď s osobitým jménem Jan Plezier můžete pozvat až 100 svatebčanů.  Na takovou svatební oslavu budou hosté vzpomínat ještě dlouhá léta.

Plavba plná úchvatných okamžiků

Na lodi můžete oslavit narozeniny, rozloučit se svobodou, uspořádat firemní party nebo se věnovat vzdělávání.

Podle počtu hostů můžete vybírat mezi lodí Valerie Selene, která pohostí až 12 lidí, nebo, pokud plánujete večírek s více jak sedmdesáti pozvanými, si můžete pronajmout loď Jan Plezier.

Spodní prostor lodi Jan Plezier je celistvý a proto se kromě oslav a firemních akcí hodí i k pořádání k seminářů, konferencí, prezentací či školení.

Nebo můžete jen tak proplouvat krásným městem a užívat si úžasných výhledů přímo z paluby lodi. Ať už se rozhodnete jakkoli, vždy to bude správná volba a vy tak pro sebe či své blízké získáte překrásný a nezapomenutelný zážitek.