Poznejte 10 věcí, které zaručeně vedou k postelovým trapasům

Podívejte se na seznam hloupostí, které byste posteli neměly dělat.

Legrace stranou
Než začnete být před sexem humorná, ujistěte se, že to partnera sexuálně nerozhodí. Erotické dusno totiž můžete zabít již v zárodku, pokud se budete chlapovi posmívat, a to i při takové banalitě, jako je jeho nešikovné svlékání oblečení. Sex je pro muže velmi seriózní záležitost. On má totiž důležité poslání vás ohromit a následně uspokojit. Pro to se narodil. Pokud si vezmete na paškál jakoukoli jeho nedokonalost můžete mu vzít vítr z plachet a je po srandě.

Olejíčkové faux pas
Začít masáží je výborný nápad, toho se klidně držte, ale ať vás ani nenapadne kydnout na něj půl lahvičky oleje. Budete po sobě pak klouzat jako lachtani.
Dobrá masáž se samozřejmě bez oleje neobejde, jen musíte znát jeho míru. Zahřejte si kapku olejíčku v dlaních a pak se předveďte.

Mrtvý ptáček
Největší potupou pro každého samce je, když mu nezafunguje nádobíčko. Úplně nejvíc největší potupa však nastává, když přijde na řadu chlácholení a utěšování. Čím více ho budete utěšovat, tím více bude svoji impotenci dávat za vinu vám! Je to taková prostá obranná reakce všech mužů. Takže, mrtvého ptáčka neoplakáváme, ani donekonečna nežmouláme v plané naději, že se probere, ale okamžitě převedeme samcovu pozornost jiným směrem. Věta : „Je horko, jsem unavená, pojďme jen tak ležet a relaxovat,“ nechá zapomenout na tragédii a vy z toho vyjdete úplně nevinně.

Brouček
Nemluvte s ním jako s děťátkem. Muži slyší pouze na přezdívky typu Kingkong, Hřebec, Tygr, Bejk, Kanec. Jakékoli zvíře, které má penis o velikosti sražené ředkvičky je nepřijatelné. Tak pozor na Broučky a Myšáčky. Oslovovat ho Bobíku, také není zrovna moudré. Který chlap by chtěl přezdívku jako dětské hovínko?

Neumíte ho vzrušit
Když mu budete něžně hladit ruce a ramena, dětinsky ho pusinkovat po hrudi, nebo ho výskat ve vlasech, neočekávejte v jeho chuti na sex žádné zázraky. Bude mu to příjemné, ale trenky mu to nezvedne.
Pokud se mu chcete předvést jako sexy dračice, tak se prostě soustřeďte na to, co má mezi nohama. Drážděte ho, hlaďte, líbejte přesně tam, kde chcete vyvolat reakci!

Předražená gumová panna
V posteli ráda odpočíváte a to i když máte sex? Rozhýbaly by vás leda špendlíky v prostěradle? Tak to je pěkný trapas. Muži milují při sexu odezvu a pro žádnou ženu nemůže být snad větší potupa, než když o ní koluje informace, že je v posteli jako prkno. A věřte, že v tomhle směru pánové nejsou žádní gentlemani.

Plivání semene
Pokud se vám mužské semeno v ústech příčí, tak ho raději ani nepřijímejte, protože vyplivnutím této tekutiny do umyvadla, nebo nedej bože do toalety, svého partnera zfleku rozhodíte. Plivání toho, na co je muž hrdý, je v jeho očích neodpustitelné. „Když nadělím partnerce do pusy takový dárek a ona se u toho tváří tak, jako by právě polkla švába tak bych ji nejradši už nikdy neviděl.“ Říká k tomu námi oslovený pan Mirek.
Je dobré vědět milé dámy, že i přes náš většinový odpor, přináší polykání spermatu, své výhody. Vědci totiž ve spermatu našli látku nazvanou spermidin, která prý omlazuje buňky a zabraňuje jejich stárnutí až o 30 %. Tak to už by stálo za úvahu, ne?

Oponentka
Pokud budete svému milému v posteli říkat co nemá dělat, bude zle! Negace z vaší strany ho znechutí a dál už s ním nebude řeč. Místo toho mu raději zastřeným hlasem vnukněte co chcete aby vám dělal. Pokud se vám prsty dobývá do zakázané jeskyně ( já nikdy nepochopím tu mužskou touhu rvát prsty ženám do zadku, co si myslí, že tam najdou?), sdělte mu žhavou informaci o vaší nadržené mušličce. Uvidíte, že svoji pozornost okamžitě převede tam kam má. Vykašlete se prostě na zákazy. Pokud budete v posteli jeho nepřítel, už vás nikdy nebude chtít.

Kebulička
Nehlaďte ho po hlavě, pokud na ní nemá vlasy. Nehlaďte ho ani když jich má málo. Jinak mu způsobíte psychickou újmu, protože opravdu hodně mužů těžce nese, že pelichá a dokonce ho to může ovlivnit i při výkonu.

Mužná hruď
Když žena prstíky prohrabává a něžně laská jeho chlupatou hruď, je to příjemné, ale jakmile za ty chlupy začne tahat je zle! Dále je nepřijatelné, pohrávat si s chloupky, pokud tam skoro žádné nemá. Je to jako by ho na to upozorňovala. Mnoho mužů má z nezalesněné hrudi komplexy.

Řeči po sexu
Nechte ho spát!

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.