Moje osobní zkušenost s půjčkou Zaplo cz

Moje sobní recenze pro ty, co si nutně potřebují půjčit peníze a chtějí mít jistotu, že to bude od spolehlivé instituce.

Protože jsem tak trošku bohém, dostala jsem se vlastní vinou do akutní insolvence. To znamená, že na mě v šuplíku čekalo pár rozzuřených složenek, ale peněženku jsem měla vzduchoprázdnou. Hovořím samozřejmě s mírnou nadsázkou, nebotˇ složenky mi již dávno nechodí, vše se řeší elektronicky, a peněženku nemám, protože peníze mám buď po kapsách, nebo na účtu a na kartách. Když je mám.
A teď je nemám.
Banka na mě udělala dlouhý nos, protože jsem párkrát něco splatila pozdě, a tím jsem si u ní pokazila bonitu.
Nu co tedy s tím?
Samozřejmě, že nejrozumnější by bylo požádat kamarádku, ale já vám něco povím. Říkat si kamarádce o půjčku je pro mě mnohem strašlivější horor, než se upsat ďáblovi. Prostě je mi to krajně žinantní, a také nechci nikoho obtěžovat svými problémy.
Pak jsem si uvědomila, že zde na svých stránkách propaguji půjčkový servis Zaplo cz
Proč tedy nepožádat o půjčku rovnou je? A tím pádem mohu také sepsat vlastní recenzi. Geniální nápad. Zabiju dvě mouchy jednou ranou.
Jelikož se při registraci požadují od žadatele veškeré osobní údaje + kopie OP, chtěla jsem si nejdříve tuto továrničku na půjčky prolustrovat. Celé odpoledne jsem googlila a zjišťovala jaké osobní zkušenosti mají jiní lidé s půjčami od Zaplo cz
Překvapilo mě kolik rozdurděných lidí poplivalo tuto bohulibou instituci. Naštěstí jsem velice za krátkou chvíli pochopila, že na Zaplo plivou hlavně zkrachovalci, kteří si půjčili peníze a nevraceli je včas. No to je pak samozřejmé, že se dějí věci, které se nikomu nelíbí.
Dále se hodně lidí vztekalo nad závratnými úroky z půjčky. Půjčíte si 10 000 a za měsíc vracíte 12 500. Co na to říci. Ano, je to hodně. ale vzteká se někdo nad tím, že supermárket si dává na jogurt za 3 koruny marži 200% a prodá vám ho za 12 korun? Jo, vztekáme se, ale kupujeme dál. Je to prostě trh. Nabídka a poptávka. Chcete-li jogurt, i když je drahý jako prase, prostě si ho koupíte a sníte. Nikde nenapíšete, že je to zlodějina. Berete to tak jak to je. Buď koupíte, nebo ne.
Na Zaplo cz půjčují lidem peníze a chtějí na tom vydělat. Tak jako každý, když chce vydělat když podniká. To není žádná obhajoba lichvy, to je reálný fakt.
Pár komentářů vysloveně vykřikovalo slova podvod. Netuším, kde je jaký podvod, ale patrně to bylo z úst těch, co půjčku nedostali. No to se také může stát, ale pokud nikdo nepřijde k újmě, pak nemůže jít o podvod.
Velice mě zarazilo a vyděsilo pár komentářů ohledně zneužití ukradené občanky. Někdo jim prý ukradl občanský průkaz, tam zaslal na Zaplo a jim pak chodili upomínky za nesplacenou půjčku. Naštěstí se tam objevil komentář od pana Petre117, který těm „okradeným“ vysvětlil, že to je blbost, že si vymýšlí, protože Zaplo chce tzv. verifikační platbu jedné koruny, z účtu vedeného na jméno žadatele o půjčku, a to právě proto, aby nedocházelo ke zneužívání dokladů. Pokud někdo někomu ukradne OP a nezná přístupová hesla k účtu, nemůže provést verifikační platbu, a tak ani nelze dokončit smlouvu o půjčce.To zní logicky a je to celkem jasný důkaz o tom, že hodně lidí si vymýšlí neexistující pohádky. Prostě jen tak.
Pročítala jsem si ty osobní komentáře velice pečlivě a pochopila jsem, že Zaplo je úplně normální instituce zaobírající se půjčováním peněz, která žije z úroků z půjček. Úroky jsou vyšší než u bank a půjčky jsou krátkodobé. Pokud žadatel splácí tak jak má, přeplatí pouze o jasně a předem danou částku, o které ví již dopředu a tím to celé končí.

Co se však děje, pokud na splacení v dané lhůtě nejsou peníze?
Pokud v den, kdy máte splatit dlužnou částku nemáte peníze, můžete si zažádat o prodloužení lhůty. Ale i za to se samozřejmě platí. Za prodloužení lhůty o 14 dní zaplatíte zhruba 1300 korun, ty je potřeba zaslat na účet. Po té je splátka odložena o 14 dní.
Zaplo nabízí jednu lahůdku a to sice první půjčku do 8000 zdarma. Pokud tuto půjčku zvládnete zaplatit do 30 dnů, máte ji bez jakýchkoli poplatků. To mi přijde naprosto úžasné. Rejpalíci a nevěřící Tomáškové by v tom mohli hledat nějakou kulišárnu, ale o nic takového nejde. Tato nabídka je vlastně jen dokonalou promo akcí.

Čímž se dostáváme k jádru dnešního povídání o půjčce Zaplo cz. Z dosažených informací na netu jsem usoudila, že se nemusím bát a o půjčku v klidu zažádat.

Na jejich email jsem zaslala barevnou kopii OP z obou stran a ze svého účtu jsem zaslala kontrolní platbu 1 kč. Pokud toužíte po rychlém vyřízení půjčky, je důležité zvolit si jejich účet tak, aby byl stejný, jako je ten váš. Oni vám na svých stránkách nabídnou k výběru několik účtů. Protože já mám Českou spořitelnu, zvolila jsem tedy i jejich účet České spořitelny a zaslala jim 1 kč. Asi za pět minut mi volala paní ze Zaplo cz a oznámila mi, že do deseti minut se dozvím, zda byla moje půjčka schválená a pokud ano, tak ihned budu mít peníze na účtu. To se také tak stalo. Za necelých patnáct minut už jsem je tam skutečně měla.
Přátelé, nenabádám nikoho k půjčování peněz. V prvé řadě je důležité peníze vydělávat, ne si je půjčovat, nicméně, pokud není zbytí a ty peníze fakt potřebujete, pak Zaplo funguje perfektně a není se čeho bát.
Moje rada na závěr – nezapomeňte peníze přesně do 30 dnů vrátit. Já jsem je vracela již 28 den.

Líbil se vám můj článek? Kdykoli mě pozvete na kávičku, podpoříte mojí tvorbu a já vám budu moci častěji přinášet nové články a příběhy.